Maffashion

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Maffashion rozstała się z chłopakiem. Jej były zwrócił się do Sebastiana Fabijańskiego

2023-10-13 10:17

Burzliwe życie miłosne Julii Kuczyńskiej jest tematem, który niesamowicie interesuje wszystkich jej fanów. Parę miesięcy temu media rozpisywały się o tym, że grubą kreską oddzieliła związek z Sebastianem Fabijańskim, który jest ojcem jej dziecka ułożyła sobie życie u boku Mateusza. Wygląda jednak na to, że sielanka nie trwała zbyt długo.

Po kilku dniach plotek i spekulacji wszystko stało się jasne. Maffashion rozstała się z chłopakiem, z którym była przez ostatnie półtora roku. Choć wielu wydawało się, że Julia Kuczyńska w końcu odnalazła szczęście przy boku ukochanego mężczyzny, to sprawy nie do końca potoczyły się pomyślnie. Choć gwiazda, od początku relacji z Blue Baby starała się trzymać swoje życie prywatne z dala od blasków fleszy i kamer, to wieść o rozstaniu z początkującym raperem szybko dotarła do jej fanów. Maffashion do tej pory nie skomentowała doniesień, dotyczących jej związku. Jednak informację o rozstaniu potwierdził jej były partner, który podkreślił, że to on podjął decyzję o zakończeniu romantycznej relacji z influencerką.

Roksana Węgiel i Beata Kozidrak - jedyny taki wspólny wywiad

Maffashion - partner

Były partner Julii Kuczyńskiej postanowił odnieść się do plotek i spekulacji na temat zakończenia związku z blogerką. Okazuje się, że nie była to spontaniczna decyzja. Blue Baby już miesiąc temu wiedział, że jego dalsza romantyczna relacja z Maffashion nie ma sensu.

Mój informator mówi: Blue Baby decyzję o rozstaniu podjął miesiąc temu. Nie była ona łatwa. Głównie ze względu na synka Julki, z którym miał super kontakt. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami, szkoda.

W mocnych słowach nie tylko skomentował doniesienia, ale również odniósł się do Sebastiana Fabijańskiego, z którym 36-latka ma syna. Stwierdził, że należą mu się przeprosiny.

Mateusz uważa, że najbardziej zabawne jest to, że ten »zły« Fabijański wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. W związku z tym, że ślepo powielałem tę negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć, a nawet przeprosić.

Co myślicie o słowach Mateusza? Czy Maffashion rzeczywiście stara się celowo zniszczyć wizerunek Sebastiana Fabijańskiego?