Fabijański kontra rap. O czym rapuje były Maffashion?

2022-07-20 15:54
Sebastian Fabijański
Autor: WBF

O Sebastianie Fabijańskim, od jakiegoś czasu, mówi niemal cała Polska. Wszystko za sprawą skandalu z Rafalalą i rozstania z matką swojego dziecka - Maffashion. Jednak nie każdy wie, że aktor nagrywa również swoje utwory i jakiś czas temu postanowił zostać raperem. Sprawdziliśmy, o czym nawija na swoich płytach!

Skandal z udziałem Sebastiana Fabijańskiego wyniknął z tajemniczego spotkania z Rafalalą, która jest transseksulaną celebrytką. Niedługo później Maffashion opublikowała oświadczenie, w którym potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem. Nie kryła tego, że sytuacja jest dla niej niezwykle bardzo trudna, w końcu została sama z małym dzieckiem. Jednak kiedy wszyscy już myśleli, że to koniec plotek o aktorze, ten postanowił udzielić wywiadu. Po rozstaniu z Maffashion, wrzucił fragment jednego ze swoich klipów. Sebastian Fabijański bowiem, od kilku lat, postanowił skupić się również na karierze muzycznej. W ciągu trzech lat wydał aż trzy solowe płyty. Sprawdziliśmy o czym rapuje Fabijański.

Fabijański opublikował teledysk po rozstaniu z Maff. Fani grzmią, on odpowiada

Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity

Sebastian Fabijański i Maffashion

Maffashion i Sebastian Fabijański nie tylko byli parą i mają syna, ale również współpracowali ze sobą zawodowo. Była partnerka rapera wystąpiła w roli głównej w teledysku do Nieaktualne. Fabijański opowiada w nim o swoich nieudanych związkach. Aktor określił się jako miłosnego idiotę, który raczej nie jest w stanie kochać, a jeśli już kocha, to bardzo, bardzo krótko. Przyznał, że świecie relacji robi jako nieudacznik.

Z kolei w utworze Bezkrólewie Fabijański krytykuje m.in. o show-biznes, social media i instagramerki. Nie zapominajmy, że Julia Kuczyńska - jego była partnerka jest jedną z najpopularniejszych Polek w sieci, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Internauci szybko zwrócili na to uwagę oskarżając Fabijańskiego o brak autentyczności.

Rafalala i jej skandale. Fabijański nie był jedyny!

Sebastian Fabijański - ojciec

Sebastian Fabijański rapuje o swoich przeżyciach i wspomnieniach z przeszłości. W swoich kawałkach podkreśla, że to one ukształtowały go nie tylko jako aktora i muzyka, ale też jako człowieka. Poświęca bardzo dużo miejsca na opis i refleksję swojej relacji z ojcem, która nie należała do najłatwiejszych. Wspomina m.in. tym, że w jego rodzinnym domu skrajne emocje przynosił ojciec w butelce Wyborowej.

Sebastian Fabijański kontra Quebonafide

Konflikt Fabijańskiego z Quebonafide zapoczątkował były Maffashion. Fabijański zaatakował znanego rapera na swojej debiutanckiej płycie zarzucając mu, że wizerunek sceniczny Quebonafide został wymyślony. Poświęcił temu prawie pół zwrotki. Quebo odpowiedział Fabijańskiemu w bardzo dosadny sposób rapując, że słowo sukces sprawia, że chciałby cię zabić każdy. Raperzy rozumiem, ale k***a, Fabijański?!

Sonda
Co sądzisz o muzycznej twórczości Sebastiana Fabijańskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze