Maffashion, Julia Kuczyńska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@maffashion_official Maffashion pokazała swój samochód, który brał udział w niebezpiecznej kolizji

Influencerzy

Maffashion pokazała skasowane auto. Sprawca kolizji był "pod wpływem"

2024-01-23 13:11

Maffashion miała ostatnio sporo szczęścia w nieszczęściu. Pokazała skasowane auto i opowiedziała followersom, jak doszło do kolizji. Fani odetchnęli z ulgą, gdy dowiedzieli się, że influencerki nie było wewnątrz auta. Jednakże, szczegóły zdarzenie przerażają.

Julia Kuczyńska, znana szerzej jako Maffashion, zaczynała swoją przygodę w sieci jako blogerka modowa, dzieląc się z polską publicznością najnowszymi trendami modowymi prezentowanymi na wybiegach całego świata. Jej burzliwy związek z Sebastianem Fabijańskim, zakończony w 2022 roku w atmosferze skandalu, wzbudził wiele emocji. W trakcie tych zmian blogerka zdobyła prawo jazdy i zakupiła swoje pierwsze auto. Jednak fani byli zdziwieni, ponieważ Julia wcześniej wyznała strach przed prowadzeniem samochodu z powodu traumatycznego zdarzenia z przeszłości - Od dłuższego czasu jednak czuje jakiś totalny spokój na myśl, że miałabym prowadzić samochód. Pewnego rodzaju lęk, fobia mi zniknęły. W 2022 planuje zdawać prawko - pisała na Instagramie 2 lata temu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maffashion podjęła się zupełnie nowej pracy. Fanki nie mogą wyjść z podziwu

Wasze najgorsze tatuaże. BYLIŚMY ZASKOCZENI! WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Maffashion podzieliła się w sieci zdjęciami rozbitego samochodu

Jeszcze niedawno Kuczyńska chwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym odbiera klucze do swojego pierwszego auta - Audi Q5 Sportback 40TDI Quattro Stronic, którego wartość była wówczas szacowana na 230 do 300 tysiącami złotych, w zależności od wyposażenia, a teraz modelka podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością. Jej auto brało udział w kolizji. W komentarzach pod zdjęciami możemy przeczytać jej rozmowę z fanami, z której wynika, że kierowca, który spowodował kolizję, był "pod wpływem" - nie wiadomo jednak, czy chodzi o alkohol, czy inne substancje odurzające.

Maffashion na Instagramie

i

Autor: Screen/Instagram/@maffashion_official Maffashiom ujawnia, że kierowca, który skasował jej auto był "pod wpływem"