Maffashion pokazała synka z bliska! Fani: "Piękna buźka!"

2021-04-10 12:07 kp
Maffashion
Autor: WBF

Maffashion mocno dawkuje fanom zdjęcia swojego synka Bastiana. Gwiazda - jak zresztą wielu innych celebrytów - wychodzi z założenia, że zbyt wiele zdjęć dziecka w internecie nie jest dobrym pomysłem. Czasem jednak robi wyjątek! Teraz, z okazji skończenia przez niego siedmiu miesięcy, pokazała z bliska, jakim jest uroczym malcem.

Fani uwielbiają, gdy ich ulubieńcy dzielą się w sieci szczegółami ze swojego życia prywatnego. Celebryci ciekawią internautów nie tylko ze względu na swoje zajęcia zawodowe, ale i to, co dzieje się u nich na co dzień! Doskonałym miejscem ku temu jest Instagram, gdzie gwiazdy mogą kontaktować się ze swoimi fanami i przekazywać im to, na co mają ochotę.

Maffashion, która na co dzień chętnie dzieli się swoimi fanami swoimi zajęciami, w ubiegłym roku w ciąży postanowiła ograniczyć swoją aktywność w sieci. Blogerka uznała, że czas oczekiwania na narodziny dziecka powinna spędzić z najbliższymi. W związku z tym celebrytka pochwaliła się ciążą dopiero kilka tygodni przed rozwiązaniem.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Maffashion pokazała synka

Choć Bastian urodził już ponad pół roku temu, na Instagramie Maffashion wciąż nie znajdziemy wielu jego zdjęć. Gwiazda cieszy się macierzyństwem z dala od social mediów i trudno mieć do niej o to pretensje - prywatne życie to niekoniecznie to, czym wszyscy chcą epatować w sieci. Z okazji skończenia przez Bastiana siedmiu miesięcy Maffashion nie powstrzymała się jednak, by zamieścić na Instagramie urocze zdjęcie i filmik.

❤️B / wyczekując jutra - 7 miesięcy

- napisała krótko, a my możemy teraz z bliska przyjrzeć się, do kogo mały jest bardziej podobny.

Naszym zdaniem ma to, co najlepsze z mamy i taty!

NAJNOWSZE