Madonna wspiera Britney Spears telefonicznie. "Kocham ją"

2021-09-24 23:02 es
Madonna
Autor: Invision/Invision/East News

W ostatnim czasie Britney Spears ma sporo na głowie. Gwiazda prowadzi medialną walkę z własnym ojcem o odzyskanie wolności. W tej sytuacji przyda się jej wsparcie. Okazuje je Madonna. Gwiazda wyznała, że rozmawia z Britney Spears przez telefon i sprawdza, czy wszystko w porządku.

W życiu Britney Spears wiele się dzieje. Gwiazda od 13 lat jest pod prawną opieką ojca. Jamie Spears decyduje o każdym wydanym przez nią dolarze. Zeznając przed sądem, gwiazda porównała go do "chciwego sutenera".

Od lat nie była tak blisko odzyskania wolności. Za kilka dni odbędzie się kolejna rozprawa. Czy kuratela nad Britney Spears zostanie uchylona? Tego nie wiadomo. Pewne jest za to, że gwiazda potrzebuje wsparcia. Okazuje je Madonna!

DIETA I TRENING JAK ROBERT LEWANDOWSKI - WYZWANIE | ESKA XD - Fit vlog #32

Madonna wspiera Britney Spears

W czwartek w The Edition Hotel Times Square odbywała się premiera nowego dokumentalnego filmu Madame X. Madonna znalazła chwilę na rozmowę z dziennikarzami z Entertainment Tonight. Rozmowa przeszła na Britney Spears.

Madonna powiedziała, że wcześniej tego dnia wykonała przynajmniej jeden telefon do piosenkarki.

Tylko sprawdzam, czy wszystko okej i gratuluje jej małżeństwa. Albo jej przyszłe małżeństwo. Kocham ją.

Mówiła królowa popu.

Madonna i Britney Spears to znany duet. Artystki wzbudziły gigantyczne kontrowersje na MTV VMA w 2003 roku. Wówczas pocałowały się na scenie, co uchodziło za ogromny skandal.

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE