Madonna przesadziła z operacjami plastycznymi twarzy? Porównaj zdjęcia - dawniej i dziś!

2020-10-13 10:44 mm
Madonna dawniej i dziś
Autor: instagram.com / Madonna, BACKGRID/EAST NEWS

Czy Madonna zrobiła sobie operacje plastyczną twarzy? Najnowsze zdjęcia gwiazdy wzbudzają wśród fanów piosenkarki wiele kontrowersji. Zdaniem wielu z nich, Madonna przesadziła z ingerencją w swój wygląd. Inni twierdzą, że nowe zdjęcia Madonny są po prostu zbyt mocno poprawione filtrami. Jaka jest prawda? Postanowiliśmy porównać dawne i dzisiejsze zdjęcia Madonny. Zobaczcie jak wyglądała kiedyś, a jak prezentuje się obecnie.

Co się dzieje z twarzą Madonny?

Po ostatnich publikacjach gwiazdy na Instagramie pojawiło się wiele głosów, że piosenkarka przeszła operację plastyczną twarzy. Inni twierdzą, że artystka po prostu przesadziła z filtrami w apce do poprawiania zdjęć. Fakt jest taki, że twarz Madonny na ostatnich zdjęciach wygląda... dziwnie.

Zobaczcie sami!

"Nowa" twarz Madonny - operacje plastyczne czy filtry?

Chodzi o post Madonny z poniedziałku 12 października, w którym gwiazda namawia swoich fanów do głosowania w zbliżających się wyborach na prezydenta USA. 

Piosenkarka zamieściła na Instagramie trzy zdjęcia - jak sama napisała, są to "trzy twarze dziewczyny, która właśnie zagłosowała".

Polecamy zwłaszcza twarz Madonny nr 3. Przewińcie fotki i zobaczcie:

Lady Gaga topless | ESKA XD - Hotplota #5

Co myślicie o nowej twarzy Madonny? Rację mają ci, którzy podejrzewają ją o ingerencję chirurga? A może odpowiedź jest znacznie prostsza: zbyt mocny makijaż w połączeniu z niezbyt udanie użytymi filtrami w aplikacji?

Dla porównania zobaczcie, jak Madonna prezentowała się niedawno. Oto twarz gwiazdy na zdjęciu zrobionym w połowie sierpnia.

A poniżej twarz Madonny na fotce z 2017 roku...

Madonna w 2017 roku
Autor: BACKGRID/EAST NEWS

Co myślicie o metamorfozie Madonny?

NAJNOWSZE