Madonna zrezygnowała ze współpracy z Davidem Guettą przez... znak zodiaku!

2020-10-05 14:09 mm
Madonna i David Guetta
Autor: Instagram/Sipa USA/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

David Guetta opowiedział, jak stracił pracę u Madonny z powodu swojej daty urodzenia. A konkretnie - znaku zodiaku! Okazuje się, że Madonna jest bardzo przesądna i przykłada do tego wielką wagę. Niestety znak zodiaku Davida Guetty kompletnie wykluczał jego współpracę z gwiazdą... Madonna była bezwzględna. Zobaczcie, jak wyglądała jej rozmowa z francuskim producentem.

Czy zdarzyło Wam się, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej ktoś zapytał Was o znak zodiaku, a następnie szybko podziękował za współpracę, przyznając jednocześnie, że macie świetne kwalifikacje? David Guetta doświadczył tego osobiście, a w roli przesądnego szefa wystąpiła w tym przypadku Madonna!

Znany francuski DJ i producent opowiedział o swoim przedziwnym spotkaniu z Madonną, która najpierw bardzo chciała, aby ten wyprodukował jej płytę, a następnie szybko zakończyła rozmowę, kiedy dowiedziała się, spod jakiego znaku zodiaku jest David Guetta.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 2.10.2020

Madonna pyta o znak zodiaku i... wychodzi!

David Guetta opowiedział o swoim przedziwnym spotkaniu z Madonną podczas niedawnego wywiadu dla twórców francuskiego youtubowego kanału Mcfly et Carlito. Podczas rozmowy DJ zdradził, że prawie został producentem płyty Madonny. Niestety gwiazda zrezygnowała z jego usług, kiedy dowiedziała się, jaki ma znak zodiaku!

David Guetta opowiedział, że 62-letnia gwiazda popu była bardzo zainteresowana współpracą z nim po tym, jak w 2011 roku roku dostał nagrodę Grammy za remix utworu Revolver. Piosenkarka stwierdziła, że uwielbia ten remix i chciałaby, aby Guetta wyprodukował jej płytę MDNA (wydaną w 2012 roku).

Przyjechałem na lunch. Rozmawialiśmy o wszystkim - o muzyce, co chciałaby zrobić na swojej płycie. Było super miło. Byliśmy tylko ona i ja. Bardzo zrelaksowani, spokojni.

Wszystko było OK i już zastanawiałem się, kiedy zaczniemy współpracę...

- wspomina David Guetta.

Niestety nagle coś poszło nie tak. Niespodziewanie Madonna zapytała producenta, jaki ma znak zodiaku, a kiedy ten odpowiedział ze spokojem, że jest Skorpionem, artystka nagle urwała rozmowę!

Nagle zmieniła minę i powiedziała: przykro mi, nie możemy współpracować. Było mi bardzo miło cię poznać. Do widzenia!

- opowiada David Guetta.

Ciekawe, na kim spod znaku Skorpiona tak bardzo nacięła się w przeszłości Madonna...

NAJNOWSZE