Madonna szokuje młodzieńczym wyglądem! Twarz jak u nastolatki to filtr czy operacja?

2021-04-15 19:03 es
Madonna
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Madonna to prawdziwa kołowa popu. Chociaż dziś jej kariera zdecydowanie zwolniła, to nie można zapominać o jej zasługach dla show-biznesu. I chociaż dziś gwiazda jest praktycznie na muzycznej emeryturze, to w żaden sposób tego po niej nie widać. Dosłownie. Na najnowszych zdjęciach Madonna ma twarz jak nastolatka!

Madonna funkcjonuje w show-biznesie od ponad 40 lat. W czasie swoje spektakularnej kariery nie raz zaskakiwała fanów. Odważne teledyski, konflikt z kościołem, wydanie nagich zdjęć w formie książki. Długo by wymieniać!

Ostatni album, Madame X, Madonna wydała w 2019 roku. Można więc odnieść wrażenie, że gwiazda jest już na muzycznej emeryturze. Jednak w żadnej sposób Madonna nie wygląda jak emerytka. Zobaczcie tylko jej najnowsze zdjęcia!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Madonna z twarzą jak nastolatka

Madonna od lat nie jest wyłącznie wokalistką. To także bizneswoman. W 2014 roku gwiazda założyła markę MDNA Skin. Pod tym szyldem Madonna sprzedaje kosmetyki do pielęgnacji skóry.

Wygląda na to, że sama jest swoją najlepszą reklamą. Gwiazda opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia. Madonna ma twarz jak nastolatka!

Nie ważne czy to efekt świadomej pielęgnacji, operacji czy po prostu filtr - internauci są zachwyceni.

- Wyglądasz zachwycająco, jak zawsze

- Olśniewasz!

- Wyglądasz jak nastolatka!

- Kim jest ta nastolatka?? Wspaniale!

To tylko niektóre z licznych komplementów.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Faktycznie Madonna wygląda jak swoja 24-letnia córka, Lourdes!

NAJNOWSZE