Zobacz, jak Madonna kusi w seksownej bieliźnie! "A teraz chwila autorefleksji"

2021-03-29 20:30 es
Madonna
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Spokojnie można powiedzieć, że Madonna zbudowała swoją karierę na kontrowersji. Dzisiaj wokalistka ma ugruntowaną pozycję, 62 lata i wciąż umie zaskoczyć fanów. Na jej Instagramie pojawiły się bardzo pikantne ujęcia. Zobaczcie, jak Madonna pozuje w bieliźnie!

Madonna dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Już od początku swojej wspaniałej kariery stawiała na kontrowersję. Prowokujące klipy, konflikt z kościołem, nagość. Madonna wszystko to przerobiła!

Można by pomyśleć, że skoro dziś jest już 62-letnią bizneswoman z ugruntowaną pozycją, gwiazda się uspokoi... Tylko ktoś, kto jej nie zna, mógłby tak sądzić!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Madonna kusi w seksownej bieliźnie

Wokalistka rozpaliła Instagram w niedzielny wieczór! Opublikowała serię pikantnych zdjęć. Ubrana w biustonosz z uprzężami oraz koronkowe majtki Madonna wygląda zniewalająco. Ostry look dopełniła makijażem oraz łańcuchami i charakterystycznym nakryciem głowy. Efekt jest bardzo zmysłowy.

A teraz chwila autorefleksji

Napisała gwiazda.

W krótkim czasie Madonna zebrała ponad 900 tysięcy lajków! Wśród fanów tych fotek znaleźli się: gwiazda serialu Game of Thrones,Gwendoline Christie, aktorka Asia Argento, dyrektor generalny Burberry, Riccardo Tisci oraz znana fotografka Mert Alas.

Trudno im się dziwić!

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE