Madelaine Petsch z Riverdale ma nowego chłopaka?! Kim jest Miles Chamley-Watson?

2021-03-03 16:02 es
Madelaine Petsch
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Minął rok, odkąd gwiazda Riverdale, Madelaine Petsch rozstała się z poprzednim chłopakiem. Aktorka sama mówiła, że to poważnie zaburzyło jej równowagę psychiczną. Najwyraźniej już jest z nią dużo lepiej. Madelaine Petsch była widziana w Vancouver w towarzystwie przystojniaka! Czy Miles Chamley-Watson to jej nowy chłopak?

Wygląda na to, że Madelaine Petsch otworzyła się na nowy romans! Gwiazda Riverdale rok temu miała złamane serce. Wówczas rozstała się z Travisem Millsem i jak sama mówiła - była psychicznie w fatalnym miejscu.

A nic tak nie leczy, jak nowa miłość! Chyba faktycznie Madelaine Petsch i Miles Chamley-Watson są parą!

Madelaine Petsch z Riverdale ma nowego chłopaka?

Od pewnego czasu mówi się, że Madelaine Petsch i Miles Chamley-Watson coś kręcą. Paparazzi przyłapali ich niedawno w Vancouver. Spacerowali blisko siebie, momentami szli nawet pod rękę. Miles Chamley-Watson popisał się dobrymi manierami, gdy przytrzymał drzwi dla Madelaine Petsch, gdy wychodzili z kawiarni.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kim jest nowy chłopak gwiazdy Riverdale

Riverdale, Madelaine Petsch jest 31-letni olimpijczyk. Miles Chamley-Watson uprawia szermierkę. I podobno specjalnie przeniósł swoje treningi z Los Angeles do Vancouver, aby być bliżej aktorki.

Źródło Dailymail mówi, że Miles przebywa w tym samym hotelu co Madelaine. Oboje wynajmują długoterminowe rezydencje. Madelaine Petsch przedstawiła sportowca obsadzie Riverdale. W social mediach można zobaczyć go na wspólnych zdjęciach z Lili Reinhart, Camilą Mendes i innymi.

Będzie wielka miłość?

NAJNOWSZE