Madelaine Petsch rozpływa się nad KJ Apą: "Myślę, że jest geniuszem!"

2021-01-27 11:36 kp
Madelaine Petsch
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Ekipa serialu Riverdale przez lata na planie zdążyła poznać się jak łyse konie. Aktorzy produkcji mają za sobą związki - jak Lili Reinhart i Cole Sprouse - ale zawiązali też wiele przyjaźni. Jednym z najbardziej charyzmatycznych członków ekipy jest KJ Apa - wydaje się, że trudno go nie lubić. Potwierdza to Madelaine Petsch, która ostatnio nie szczędziła mu ciepłych słów.

Fani serialu Riverdale doczekali się w końcu upragnionego, 5. sezonu produkcji. Prace nad serialem w ubiegłym roku przerwała pandemia koronawirusa - aktorzy przez wiele miesięcy czekali, by wrócić na plan w Kanadzie, a już po powrocie musieli stosować się do restrykcyjnych ograniczeń i zasad bezpieczeństwa. Udało się jednak, a 5. sezon Riverdale zaskakuje fanów bardziej niż jakikolwiek inny.

Siła Riverdale tkwi oczywiście nie tylko w scenariuszu, ale i w odtwórcach głównych ról. Tacy aktorzy jak Lili Reinhart, Camila Mendes czy KJ Apa to dziś idole młodych widzów, którzy cieszą się rozwijającą karierą i wciąż rosnącą popularnością. W życiu prywatnym świetnie się też dogadują.

ESKA XD #014

Madelaine Petsch fanką KJ Apy

Tym razem na ciepłe słowa ze strony Madelaine Petsch mógł liczyć KJ Apa. Okazuje się, że aktorka jest fanką internetowej twórczości swojego kolegi, a zwłaszcza tego, co aktor pokazuje na Tik Toku. KJ Apa założył profil na popularnej platformie latem ubiegłego roku pod zaskakującą nazwą @fifiisqueen. Jeszcze bardziej zaskoczył jednak jednym z pierwszych filmików, jaki wrzucił. Pamiętacie go?

Madeleine Petsch pamięta go bardzo dobrze;)

Kocham KJ. Kiedy to opublikował, napisałam do niego i zapytałam, czy to miało być opublikowane. Muszę przyznać, też uwielbiam jego Insta Story. Robi naprawdę zabawne skecze. Po prostu wychodzi to z jego głowy. Wiele osób uważa, że ​​jest szalony, ale szczerze mówiąc, myślę, że jest geniuszem.

- powiedziała koleżanka Apy z planu Riverdale.

Wy też posądzacie go o geniusz?

NAJNOWSZE