Maddison Brown chciała przespać się z Liamem Hemsworthem! [WIDEO] Marzenie spełnione?

2019-10-13 19:00 kp
Maddison Brown
Autor: AP/East News

Czy to kolejny przypadek, w którym marzenie gwiazdy o rendez-vous z inną gwiazdą się spełnia? Maddison Brown widywana jest ostatnio w towarzystwie Liama Hemswortha i nie ma wątpliwości, że bardzo jej to odpowiada. Zaledwie cztery miesiące temu wyznała, że chciałaby trafić z nim (i jego bratem!) do łóżka!

Siła internetu jest niezwykła! Nazwisko Maddison Brown dopiero co pojawiło się w mediach obok Liama Hemswortha, a już na temat 22-letniej aktorki wyłania się coraz więcej smaczków. Okazuje się, że gwiazdka zakręciła się obok byłego faceta Miley Cyrus nieprzypadkowo!

W internecie znalazł się fragment wywiadu z Maddison Brown, w trakcie którego młoda aktorka zagrała w znaną grę "F, Marry, Kill", w której należy wskazała, z jaką gwiazdą najchętniej trafiłaby do łóżka, kogo mogłaby poślubić, a kto nadepnął jej na odcisk. Chyba już wiecie, kogo wskazała pod hasłem "f***"...

Maddison Brown miała na oku Liama Hemswortha

Latem tego roku Maddison Brown pojawiła się w programie The Zach Sang Show, gdzie miała przyporządkować swoich znajomych z Australii - Liama Hemswortha i Chrisa Hemswortha, Hugh Jackmana i Margot Robbie do odpowiednich haseł z gry. Co wybrała?

Zabiję Hugh Jackmana, nie będzie wchodził już w grę. Ożenię się z Margot Robbie, bo chciałabym piep*** ją przez całe życie, a później będę piep*** braci Hemsworthów, ale w tym samym czasie. Obu.

- powiedziała Maddison Brown. Spodziewaliście się, że jest taka niegrzeczna?

I czy Liam Hemsworth wie już, że Maddison Brown ma też chrapkę na jego brata? ;)

NAJNOWSZE