Maciej Musiał jest już MAGISTREM! Aktor skończył studia i pokazał studenckie fotki

2021-05-21 20:58 mm
Maciej Musiał
Autor: WBF

Kolejny aktor z tytułem magistra! Maciej Musiał pochwalił się właśnie, że ukończył studia! Maciej obronił pracę magisterską, o czym poinformował osobiście na swoim Instagramie. Do posta dołączył fotki pokazujące jego studenckie życie. Czyżby już tęsknił?

W show-biznesie nie brakuje gwiazd, które nie zdały nawet matury. Ale jest też wiele pozytywnych wzorców dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, czy warto zadbać o właściwe wykształcenie. Do tej drugiej grupy należy z pewnością Maciej Musiał. A właściwie, od teraz: magister Maciej Musiał! Aktor pochwalił się właśnie, że ukończył studia i obronił pracę magisterską. Oczywiście pod postem Maćka posypały się wpisy z gratulacjami, a uradowany aktor dołączył do niego niepublikowane wcześniej zdjęcia z czasu swoich studiów!

Magister✨5 lat w Krakowie. Dziękuje uczelni, profesorom i przede wszystkim wspaniałym koleżankom i kolegom z roku 🤍 ALBO WSZYSCY ALBO RAZEM.

- napisał Maciej Musiał na Instagramie ogłaszając ukończenie pięcioletnich studiów. Aktor ukończył właśnie krakowską Akademię Sztuk Teatralnych.

Jako absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie Maciej Musiał dołączył do zacnego grona wielu znanych postaci. Dyplomem tej samej uczelni mogą pochwalić się m.in. Andrzej Grabowski czy Jan Frycz. Na liście absolwentów są też Ewa Demarczyk, Krzysztof Globisz, Gustaw Holoubek czy Zbigniew Cybulski, ale także Przemysław Babiarz, Olga Bołądź i Sonia Bohosiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE