Gwiazdy bez matury. Rzucili szkołę, a i tak osiągnęli sukces! Im ryzyko się opłaciło

2020-06-11 9:51 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Koniec pierwszej połowy roku to tradycyjnie czas matur i egzaminów. Dla wielu osób oznacza to długie godziny spędzone nad książkami... Aby osiągnąć sukces, potrzeba mnóstwa pracy, ale też odrobiny szczęścia i czasem ryzyka. Kilka gwiazd postawiło życie na jedną kartę i wygrało. Kto zamienił szkolną ławkę, na studio nagraniowe? Zobaczcie sami!

Aby osiągnąć sukces, nie można chodzić łatwymi ścieżkami. Droga na szczyt jest kręta i wyboista! Nawet ta na szczyt świata show-biznesu.

Nie raz, aby zrobić karierę, gwiazdy musiały podejmować trudne decyzje. Zostać w szkole czy zaryzykować i ruszać w świat? Oczywiście nie zachęcamy nikogo do porzucenia edukacji! Jednak trzeba pamiętać, że jest sporo gwiazd, którym ryzyko się opłaciło. My jednak zalecamy do pozostania w szkole, chyba że macie przed nosem kontrakt z wielką wytwórnią ;)

Gwiazdy bez matury: oni rzucili szkołę!

Gisele Bündchen

Modelka została odkryta w centrum handlowym w Sao Paolo w Brazylii. W wieku 14 lat opuściła szkołę. Według magazynu Forbes Bündchen była piątą najlepiej opłaconą modelką świata w 2018 roku.

Ryan Gosling

Gosling porzucił szkołę średnią Lestera B. Pearsona w Kanadzie, gdy miał 17 lat. Grał wówczas w nowym klubie Myszki Miki Disneya

Cameron Diaz

Diaz porzuciła szkołę średnią, by w wieku 16 lat zajmować się modelingiem na pełen etat. Wkrótce dostała pierwszą rolę i stała się jedną z najbardziej znanych aktorek Hollywood.

Leonardo DiCaprio

Zdobywca Oscara porzucił szkołę po pierwszym roku nauki. Zamiast tego zaczął studiować w darmowym, lokalnym centrum teatralnym.

Nicole Kidman

Aktorka rzuciła szkołę w Australii, gdy miała 16 lat, aby zająć się aktorstwem.

Jay Z

Raper i producent skakał między liceami na Brooklynie i New Jersey, zanim ostatecznie rzucił naukę. Według magazynu Forbes teraz jest wart 900 milionów dolarów.

Harry Styles

Gdy One Direction się rozkręcili, Styles porzucił szkołę na rzecz kariery.

NAJNOWSZE