Maciej Dowbor odkurza mieszkanie… w skąpej sukience! „Gdzie posiałem błyszczyk do ust?”

2020-04-04 15:00 DR
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor
Autor: WBF Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem wyjść z domu można tylko jeżeli jest to konieczne. Gwiazdy wykorzystują ten czas na wzmożony kontakt z fanami. Niektórych można poznać od zupełnie innej strony. Tak jest między innymi z Maciejem Dowborem, który zapozował do zdjęcia w maksymalnie krótkiej sukience, z odkurzaczem w ręce! Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor są jednym z najzabawniejszych małżeństw w polskim show biznesie. Udowadniają to praktycznie na każdym kroku, a czas kwarantanny wzmógł ich działalność w internecie. Zakochani organizują transmisje na żywo, w których rozmawiają ze swoimi koleżankami i kolegami z branży. Wszystko jest oczywiście bardzo naturalne i szalone. Fanom bardzo się to podoba. Joasia i Maciej podchwycili klimat i rozszerzyli swoją działalność. ;) Na profilu aktorki pojawiło się jej zdjęcie podczas sprzątania w bardzo atrakcyjnej kreacji.

Nawet podczas tak prozaicznych czynności mogę się poczuć jak GWIAZDA

napisała Joanna Koroniewska-Dowbor.

Na odpowiedź jej męża, Macieja nie trzeba było długo czekać. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie w podobnych okolicznościach. Tak, Maciej też ubrał się w krótką sukienkę i sprzątał mieszkanie.

22 dzień kwarantanny z samymi kobietami. Generalnie jest super, ale czy ktoś może wie gdzie posiałem moją zalotkę i błyszczyk do ust?!

Asia, Maciek, za taki dystans Was uwielbiamy! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE