Maciej Dowbor o brzuchu Joanny Koroniewskiej: "ZABYTEK kultury antycznej". Śpi na kanapie?

2021-04-04 13:56 mm
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Maciej Dowbor podpadł żonie? Podczas egzotycznych wakacji na Wyspach Kanaryjskich dziennikarz nazwał brzuch swojej ukochanej w sposób, w jaki chyba nie życzyłaby sobie tego żadna kobieta. Maciej Dowbor ma szczęście, że Joanna Koroniewska ma spory dystans do swojej osoby. Ale czy tym razem nie nadużył jej poczucia humoru?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dołączyli do licznego grona polskich gwiazd, które tegoroczną Wielkanoc spędzają w ciepłych krajach. Para wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich. Na Instagramie obojga małżonków od kilku dni możemy podziwiać focie z gorących plaż Fuerteventury. Na przykład takie, w których Joasia prezentuje powiększony optycznie rozmiar swoich piersi... 

Najważniejszy jest dystans do samego siebie, a tego na szczęście Joannie Koroniewskiej nie brakuje. Chociaż Maciej Dowbor chyba czasami pozwala sobie na trochę zbyt wiele :) Najlepszym dowodem jest niewybredny żart dziennikarza z własnej żony pod najnowszym zdjęciem. 

"Zabytek kultury antycznej"

Na instagramowym koncie Maćka Dowbora pojawiła się fotka, na której widzimy, jak dziennikarz pozuje obok odsłoniętego brzucha swojej żony. Joanna Koroniewska ubrana jest w skąpe bikini i podciągniętą białą bluzkę, prezentując do obiektywu szczupłą talię i płaski brzuch.

Zamiast jednak zachwycać się publicznie figurą swojej żony, Maciej Dowbor napisał:

Naprawdę piękne są widoczki w tej Hiszpanii.😂😂😂 Jakbyście chcieli coś jeszcze zobaczyć to piszcie w komentarzach co Was najbardziej interesuje?! Chętnie się podzielę ładnymi fotkami.

Na dobry początek trochę zabytków kultury antycznej z plażą w tle.😂😂😂 Ale w okolicy nie brakuje przykładów znacznie nowszej architektury z XXI wieku

Auć, cięty dowcip. Trzeba przyznać, że dość odważny.

Ciekawe, czy aby reszty wakacji na Kanarach Maciej Dowbor nie spędzi na kanapie...

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.04.2021
NAJNOWSZE