Machine Gun Kelly jako nastolatek miał plakat z Megan Fox! Mówił, że się z nią ożeni

2021-07-16 13:40

Megan Fox i Machine Gun Kelly to obecnie jedna z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Związek zaskoczył wielu fanów, bo chyba mało kto spodziewał się, że po rozstaniu z ojcem swoich dzieci aktorka zakocha się w młodszym od siebie raperze. Tymczasem okazuje się, że to on pierwszy zakochał się w Megan Fox. I to jeszcze jako nastolatek!

A jednak marzenia czasem się spełniają. Nawet te z pozoru bardzo nierealne...

Okazuje się, że Machine Gun Kelly bujał się w swojej dzisiejszej dziewczynie jeszcze jako nastolatek! Raper wyznał, że wiele lat temu miał w swojej sypialni plakat z Megan Fox.

Nad jego łóżkiem wisiało zdjęcie z sesji zdjęciowej aktorki dla magazynu GQ. Było to rok 2008, a Megan Fox uważana była wówczas za jedną z najbardziej seksownych gwiazd amerykańskiego ekranu. Na plakacie z GQ aktorka pozowała w skąpym bikini. Okładkę tego historycznego wydania znajdziecie poniżej.

"Kiedyś ożenię się z tą dziewczyną" 

Machine Gun Kelly ma dziś 31 lat i jest o 4 lata młodszy od swojej dziewczyny. W 2008 roku miał dopiero 18 lat i dopiero zaczynał swoją karierę muzyczną. Choć nic nie wskazywało na to, że kiedyś będzie umawiać się z gwiazdą Transformersów, Colson Baker (bo tak brzmi prawdziwe nazwisko rapera) nie przestawał marzyć. Podobno któregoś dnia powiedział nawet swojemu kumplowi, że "kiedyś ożeni się z tą dziewczyną".

Wiele wskazuje na to, że dopnie swego. Z relacji świadków cytowanych przez amerykańskie media wynika, że Megan Fox jest kompletnie zakochana w młodszym od siebie chłopaku. On sam mówi otwarcie, że chce mieć z nią dzieci.

Przypomnijmy, że Megan Fox ma już swoje dzieciaki. Ich ojcem jest były gwiazdor kultowego serialu "Beverly Hills, 90210", Brian Austin Green.

Megan Fox w GQ w 2008 roku

i

Autor: GQ/Terry Richardson/Splash News/EAST NEWS source
Megan Fox w GQ w 2008 roku

i

Autor: GQ/Terry Richardson/Splash News/EAST NEWS
Megan Fox w 2008 roku

i

Autor: AFP/EAST NEWS
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY