Macaulay Culkin i Brenda Song na meczu. "Kevin" pomalował paznokcie na czerwono? [ZDJĘCIA]

2019-12-31 10:01 mw
Macaulay Culkin i Brenda Song
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Jak radzi sobie dzisiaj Macaulay Culkin? Wygląda na to, że całkiem nieźle! Niewątpliwie sporą zasługę ma w tym jego obecna dziewczyna, Brenda Song. Parze układa się świetnie, co potwierdzają choćby najnowsze zdjęcia aktorów. Macaulay i Brenda widziani byli na meczu NFL. Zobaczcie!

Święta już za nami, "Kevin sam w domu" obejrzany, a więc Macaulay Culkin może odetchnąć z ulgą i ze spokojem zająć się swoimi sprawami. Oczywiście, jeśli pozwoli mu na to dziewczyna :)

Od mniej więcej roku odtwórca roli Kevina w kultowym gwiazdkowym hicie "Home Alone" spotyka się z gwiazdą Disneya, Brendą Song. Para poznała się na planie filmu "Changeland". Początkowo z ich związkiem różnie bywało - Macaulay Culkin i Brenda Song zdążyli się już nawet rozstać i do siebie wrócić. 

Wygląda jednak na to, że obecnie układa im się całkiem nieźle. Culkin i jego dziewczyna widziani byli właśnie na meczu futbolu amerykańskiego w Los Angeles. Macaulay i Bredna kibicowali lokalnej drużynie LA Rams w pojedynku z zespołem Arizona Cardinals.

MACAULAY CULKIN MALUJE PAZNOKCIE?

Nie jest tajemnicą, że Macaulay Culkin nie miał łatwego życia. Zbyt wczesna kariera odbiła się na życiu młodego aktora. W okresie dorastania Macaulay Culkin wyraźnie się pogubił - był nawet okres, kiedy media wróżyły mu nawet śmierć. Młody aktor pił i zażywał narkotyki, przez co wyglądał, jak wrak człowieka. Po latach Culkin wyznał, że w dzieciństwie był maltretowany przez ojca.

Na szczęście odtwórca roli "Kevina" wziął się w garść i od dobrych kilku lat radzi sobie całkiem nieźle. Niewątpliwie jego obecna dziewczyna, Brenda Song, ma w tym spory udział.

Pewnych dziwactw Macaulay Culkin jednak się nie wyzbył :) Czy dobrze widzimy, że na najnowszych zdjęciach aktor ma pomalowane na czerwono paznokcie? xDDD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE