Macaulay Culkin tańczy z Lizzo na scenie! To wideo to HIT!

2019-10-23 11:46 kp
Macaulay Culkin i Lizzo
Autor: REX/Rex Fashion/East News; Instagram/ Macaulay Culkin

Lizzo to ostatnio najgorętsza gwiazda Stanów Zjednoczonych! 31-letnia raperka podbiła serca fanów singlami Juice i Truth Hurts - nic więc dziwnego, że na jej koncertach coraz częściej można spotkać również celebrytów, którzy uwielbiają tego typu imprezy. Na jednym z ostatnich koncertów Lizzo pojawił się Macaulay Culkin!

Macaulay Culkin nie spędził jednego z ostatnich wieczorów sam w domu. Zamiast tego aktor wybrał się na koncert mega popularnej obecnie na świecie Lizzo - i sam miał okazję zabłysnąć na scenie. Wiedzieliście, że ma takie ruchy?

Lizzo koncertowała w Hollywood Palladium i to właśnie tam dała okazję do zabłyśnięcia tanecznymi umiejętnościami filmowemu Kevinowi. Gwiazdy muzyki uwielbiają gościć na scenie swoich słynnych fanów, zatem nic dziwnego, że i Lizzo nie pozwoliła Macaulay'owi Culkinowi bawić się w ukryciu gdzieś wśród publiczności.

Macaulay Culkin na koncercie Lizzo

Macaulay Culkin osobiście pochwalił się video ze swojego występu na koncercie Lizzo na swoim Instagramie. 39-letni aktor pojawił się na scenie do piosenki Gigolo Game i faktycznie pokazał, że ruchy prawdziwego gigolo nie są mu obce ;)

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE