To przez niego umarł Mac Miller?! Diller rapera przyznał się do winy

2021-10-27 17:20 es
Mac Miller
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Mac Miller był jednym z najbardziej lubianych raperów w USA. W 2018 roku zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Wówczas oskarżono trzech dilerów, którzy mieli podmienić tabletki, które w połączeniu z alkoholem i kokainą zabiły 26-latka. Jeden z nich przyznał się do winy. Zgodził się na układ z prokuratorem, który zaproponował 17 lat więzienia.

Mac Miller był jednym z najzdolniejszych raperów swoich czasów. W branży praktycznie nie było osoby, która miałaby o nim złe zdanie. Wydał niezliczone mixetape'y oraz pracował nad kolejnym albumem, gdy w 2018 rok jego życie niespodziewanie się skończyło.

Muzyk od lat miał problemy z narkotykami, o czym często opowiadał w swoich tekstach. W kawałku Brand Name prosił swoich dilerów, by nie mieszali towaru, bo nie chce dołączyć do klubu 27. I nie dołączył - zmarł mając 26 lat.

Jego śmierć odbiła się szerokim echem. Dochodzenie ujawniło, że przedawkował przypadkowo. W jego ciele znalazła się zabójcza mieszanka - alkohol, kokaina i fentanyl. Śledczy oskarżyli trzech dilerów o podmienienie tabletek oksykodonu na takie z dodatkiem fentanylu. Jeden z nich przyznał się do winy.

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Diler Mac Millera przyznał się do winy

Nie jest tajemnicą, że Mac Miller miał problem z używkami. Zginął od przypadkowego ich przedawkowania. Policjanci ujawnili, że w mieszkaniu gdzie znaleziono rapera kokaina była wszędzie. Do tego butelki po alkoholu i leki. W tym te zawierające śmiercionośny fentanyl.

O sprzedaż podrobionych tabletek raperowi oskarżono trzech dilerów. Groził im nie tylko milion dolarów grzywny, ale również od 17 do 21 lat więzienia. Jeden z nich przyznał się do winy i zgodził na układ z prokuraturą.

Przyznaję się do winy i chcę skorzystać z ugody z prokuratorem

Powiedział Stephen Walter.

Jego prawnik zaproponował ugodę w postaci 17 lat więzienia. Jeśli sędzia ją zaakceptuje, diler nie będzie mógł otrzymać wyższego wyroku.

Nie tylko Mac Miller był uzależniony od narkotyków. Te gwiazdy również miały problem z używkami!

NAJNOWSZE