Luna

i

Autor: AKPA Luna zaśpiewa po francusku!

Eurowizja 2024

Luna zaśpiewała po francusku. W komentarzach szaleństwo! "bejba przy tym to arcydzieło"

2024-04-24 19:37

Luna już niedługo wystąpi w półfinale Eurowizji 2024. 24 kwietnia na kanale Eurowizji na Youtubie pojawił się cover. Luna wykonała utwór francuskiego reprezentanta - Slimane. W komentarzach burza! Internauci są mocno podzieleni.

Na YouTubie Eurowizji pojawił się utwór francuskiego reprezentanta - Slimane. Sęk w tym, że piosenkę wykonała Luna. Zdania internautów są mocne podzielone, ale zdecydowana większość jest zachwycona!

Luna musiała zrezygnować ze swojej wizji. Wszystko na chwilę przed Eurowizją!

Luna zaśpiewała po francusku

24 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:05 pojawił się cover Slimane, w wykonaniu Luny. Luna wykonała utwór "Mon Amour". Jej wykonanie zostało oficjalnie opublikowane na kanale "Eurovision Song Contest". Internauci są jednak mocno podzieleni. "nie wyobrażam sobie polski śpiewającej po francusku", "Luna is amazing", "this is gonna be iconic", "tragedia", "słabo", "Dużo lepiej niż Slimane", "QUEEN", "czemu ma nałożone tak dużo efektów na głos?", "awesome", "CIARY MAM", "BOŻE KOCHAM", "bejba przy tym to było arcydzieło" - czytamy w komentarzach. Trzeba przyznać, że mimo wszystko, przygotowanie tego repertuaru było nie lada wyzwaniem. Luna jest bardzo utalentowana i ma szansę na to, by usłyszał o niej cały świat. Nie tylko za sprawą Eurowizji! Luna zaprezentuje "The Tower" już 7 maja 2024 roku.

Luna interesuje się astrologią. Zapytała gwiazdy o wynik konkursu Eurowizji?