Love Island. Kto odpadł tym razem? Uczestniczka i para żegnają się z show!

2021-09-21 6:29 mm
Love Island 4 - kto odpadł z programu?
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kto odpadł z Love Island 20 września? W programie pojawiły się dwie nowe piękności, które mocno namieszały w składzie Islanderów. Pary znów się wymieszały, a przez Aleksandrę i Alex dwie inne dziewczyny zostały singielkami! Jak wiadomo, na Wyspie Miłości nie ma miejsca dla samotników, dlatego jedna z uczestniczek musi opuścić show. Dodatkowo z programem pożegna się jedna z par... Na kogo wypadło?

W Love Island 4 znów się dzieje... Niestety nie dla wszystkich dzieje się dobrze. Nowe Islanderki zgodnie z przewidywaniami mocno namieszały, przez co jedna z dziewczyn "starego składu" musi pożegnać się z show.

Nowe Islanderki, Aleksandra i Alex, stworzyły pary z Wyspiarzami, którzy dotychczas związani byli z innymi partnerkami. Ich dotychczasowe miłości zostały przez to singielkami.

Kto odpadł z Love Island?

Oczywiście w Love Island nie ma miejsca dla singli, więc czas na kolejne przetasowania! Wizyta Karoliny w Kręgu Ognia będzie oznaczała eliminację jednej z dziewczyn.

Ale to nie koniec niespodzianek! Losy pozostałych mieszkańców Wyspy zostaną oddane w ręce Widzów, którzy wytypują do opuszczenia programu parę, w której wg nich nie ma chemii...

[AKTUALIZACJA]

Wiemy już, że w poniedziałek 20 września z programem "Love Island 4" pożegnała się Klaudia

Tymczasem trwa głosowanie widzów, którzy zdecydują, która z par powinna opuścić Wyspę Miłości. Szczegóły znajdziecie na fanpage'u show.

Dziewczyny winne zamieszaniu na Wyspie Miłości to Aleksandra i Alex.

Co o nich wiemy?

Aleksandra Stręk

Wiek: 25 lat

Miejsce zamieszkania: Wrocław

Zawód: księgowa

Blondynka w typie urody Paris Hilton, przed którą rachunkowość nie ma tajemnic. Komunikatywna i otwarta, z humorem potrafi szybko znajdować rozwiązania wszelkich problemów. Uwielbia taniec i muzykę, ale chętnie też biega i jeździ na rowerze. Dobrze się czuje w gronie bliskich i przyjaciół, racząc się specjałami kuchni orientalnej i włoskiej oraz popijając zieloną herbatę.

Jej serce może zdobyć tylko facet, który zaimponuje jej uczuciowością, troskliwością, a przy tym szczery i wierny, koniecznie z poczuciem humoru, za to narcyz i fanatyk siłowni nie ma u niej szans. Na Wyspie ma nadzieję znaleźć prawdziwą miłość.

Love Island - Aleksandra i Alex
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Aleksandra Jakóbczyk (Alex)

Wiek: 27 lat

Miejsce zamieszkania: pochodzi z Legnicy, od 17 lat mieszka w Belgii

Zawód: przedsiębiorca, prowadzi sklep internetowy

Szczera, otwarta, rodzinna, wesoła i pewna siebie zielonooka blondynka ze sporą domieszką włoskiej krwi. Czasami się spóźnia, ale nigdy nie zapomni usprawiedliwić się ciepłym uśmiechem. Uważa się za dobrego człowieka i bardzo przejmuje się problemami innych. Fanka psychologii i włoskiej kuchni. Idzie śmiało przez życie, doskonale poznała język niderlandzki, a jej największym sukcesem było wygranie belgijskiej edycji „Love Island” w 2019 r.

Może się zakochać w wysokim brunecie o zielonych oczach, który otoczy ją troskliwą opieką, a jego dojrzałość, mądrość i pewność siebie, pozwolą jej poczuć, że może na nim polegać. Jeżeli nie znajdzie na Wyspie miłości ma zamiar poznać ciekawych ludzi i dobrze się bawić.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE