Love Island 3. Ulubione pary widzów to... Kto wejdzie do finału?

2021-04-04 6:51 mm
Love Island 3 - pary - kto w finale
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Która para jako pierwsza zapewni sobie miejsce w wielkim finale Love Island 3? O tym zdecydują widzowie programu, którzy głosowali na najlepszą parę trzeciej edycji randkowego show Polsatu. Angela i Arsen, Ania i Cezary, Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Stella i Piotr już wkrótce dowiedzą się, czy zagrają o miłość i 100 tys. złotych. Na kogo Wy stawiacie?

Już niedługo dowiemy się, kto wygrał trzecią edycję Love Island Polska. Randkowe show Polsatu powoli zbliża się do wielkiego finału, w którym jedna z par wygra miłość i aż 100 tysięcy złotych. 

Najpierw jednak trzeba się do finału dostać, a to nie jest łatwe zadanie. W grze zostali już tylko najlepsi. Uczestnicy mieszkający obecnie na Wyspie Miłości to w większości najbardziej lubiane osoby spośród wszystkich, którzy przewinęli się przez willę w tej edycji. O finał wciąż walczy 5 par, ale jedna z nich już w niedzielę wielkanocną pożegna się z programem. O tym, którzy uczestnicy będą musieli się spakować, decydują widzowie. W tym samym głosowaniu fani programu wybiorą parę, która na pewno wejdzie do finału Love Island 3.

Ulubiona para Love Island 3 według widzów to...

Która para jako pierwsza zapewni sobie miejsce w finale Love Island 3? Przeglądając komentarze pod ostatnimi postami na oficjalnym fanpage'u show, stawialibyśmy na jedną z tych dwóch: Waleria i Piotr albo Ania i Czarek. Ale oczywiście to tylko nasze domysły. Wszystko jest jeszcze możliwe.

Na ogłoszenie finalistów tej edycji musimy jeszcze niestety poczekać. Macie już swoich faworytów? Zagłosujcie na swoją ulubioną parę tej edycji w sondzie poniżej.

Love Island 3 - Waleria i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Love Island 3 - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Love Island 3 - Angela i Arsen
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.04.2021
NAJNOWSZE