Love Island 3. Kto w finale? Pary z szansą na zwycięstwo

2021-04-01 15:04 mm
Love Island 3 - Waleria i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Z Love Island 3 odpadła kolejna para i grono potencjalnych finalistów jest coraz mniejsze. Które pary wytrwają do końca i dostaną się do wielkiego finału? Wielkimi krokami zbliża się końcówka trzeciej edycji randkowego show Polsatu. Sprawdźmy, które pary uczestników Love Island 3 mają największą szansę na zwycięstwo.

Im bliżej finał Love Island 3, tym większe emocje w willi uczestników. Z programem pożegnał się właśnie jeden z najbardziej lubianych Wyspiarzy - Maciek. Jego związek z Laurą niestety okazał się wielkim niewypałem, co zresztą przyznali nawet oni sami, nominując się osobiście do opuszczenia Wyspy Miłości. Decyzja reszty Wyspiarzy również była jednogłośna...

Powodem decyzji Wyspiarzy był konflikt Laury i Macieja. Islanderzy byli zgodni, że ta relacja nie jest szczera, a 22-latka tylko udaje zainteresowanie swoim partnerem. Dziewczyny zaczęły zastanawiać się czy podczas przeparowania Laura mogłaby odbić Caroline Mateusza o którym stale opowiada.. Zdezorientowany Maciej zdecydował się na wyjawienie co myśli o zachowaniu partnerki.

Nie ma opcji, żebym z tobą cokolwiek zbudował. Życzę ci wszystkiego dobrego, baw się, korzystaj

- zakończył rozmowę ostatecznie zrywając z dziewczyną. 

Finał Love Island 3 coraz bliżej

A co słychać u pozostałych par Love Island 3?

Na brak porozumienia nie mogą narzekać za to Waleria i Piotrek, którzy wybrali się na randkę i spacer krętymi hiszpańskimi uliczkami. Wyspiarz miał okazję sprawdzić się w roli fotografa. Jego modelką była oczywiście Waleria. Efektem ich pracy są piękne zdjęcia, które wieczorem ocenili wszyscy Wyspiarze. To uczucie zecydowanie kwitnie!

Czy Waleria i Piotrek to pewni uczestnicy finału Love Island?

Love Island 3 - uczestnicy - Waleria i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Zbliżeniu poza randkami sprzyja także pobyt w kryjówce.. Tym razem mogli się o tym przekonać Angela i Arsen. Oboje przyznali, że chwila prywatności pozytywnie wpłynęła na pogłębienie ich relacji. Para wydaje się być bardzo zakochana.

Sielanka nie może trwać jednak zbyt długo. Wyspiarze dostali wiadomość z prośbą o zebranie się w Kręgu Ognia i zapisanie na tabliczkach imion pary, która ma najmniejsze szanse na miłość. Jednogłośnie wskazali, że to Maciej i Laura powinni opuścić Wyspę Miłości. Takiego samego zdania byli sami zainteresowani. Cóż z tej mąki chleba nie będzie.

Love Island 3 - Angela i Arsen
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

W programie pozostało pięć par. Najważniejsze wydarzenia w Love Island 3 zbliżają się wielkimi krokami. Zegar tyka, a serca biją coraz intensywniej. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Które pary Waszym zdaniem są na najlepszej drodze do finału 3. edycji Wyspy Miłości?

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE