Love Island 3: Najwierniejsze pary przetrwały! To pewni finaliści?

2021-03-29 12:07 mm
Love Island 3 - nowe pary po przeparowaniu
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kto jest z kim w parze na Wyspie Miłości? Jak prezentują się relacje Islanderów po ostatnim przeparowaniu? Projekt Casa Amor namieszał, ale nie tak bardzo, jak niektórzy przypuszczali. Zobaczcie, jak wyglądają obecnie pary Love Island 3 i dlaczego prawdopodobnie są wśród nich finaliści tej edycji!

Trzecia edycja programu Love Island zbliża się nieuchronnie do wielkiego finału. Im bliżej końca tej edycji randkowego show, tym częściej zastanawiamy się, które pary wejdą do finału. Wielu widzów ma już swoich kandydatów, co widać w licznych komentarzach - choćby na oficjalnych kontach Love Island na Instagramie i Facebooku. 

A to, co wydarzyło się ostatnio w Love Island 3, na pewno wielu fanów show tylko utwierdziło w swoich sympatiach.

Nowe pary po Casa Amor

Za nami bez wątpienia najbardziej emocjonujące przeparowanie w tej edycji Love Island. Po kilkudniowej rozłące, jaką zafundował Islanderom projekt CASA AMOR, uczestnicy musieli zdecydować czy chcą stworzyć parę z nowym uczestnikiem czy pozostają w poprzednim związku.

Która z budowanych relacji okazała się szczera, a które przeszły do historii?

Zawsze, kiedy przed Kręgiem Ognia staje Karolina Gilon, emocje sięgają zenitu. Tak było i tym razem.

Jako pierwsza głos zabrała Caroline. Piękna Kanadyjka zdecydowała się na dalsze budowanie związku z Mateuszem. Chłopak wrócił z willi CASA AMOR sam co oznacza, że nadal pozostają parą.

Byłem bardzo grzeczny

 – wyszeptał gdy tylko zajął miejsce obok swojej partnerki.

Potem nadszedł czas na wybór Stelli. Widzowie na pewno wstrzymali oddech... Dziewczyna przez kilka ostatnich dni miała mętlik w głowie. Przyjaciółki namawiały ją na zmianę partnera i budowanie relacji z Cezarym, który od początku bardzo starał się o względy dziewczyny. Sami również przewidywaliśmy, że Czarek rozbije najtrwalszy związek Love Island 3. Ale mimo podpowiedzi Wyspiarek 29-latka wymieniła imię Piotra, który wrócił do willi bez nowej pary!

Sonda
Która z par powinna wygrać?

Jako trzecia wyboru dokonała Angela. Islanderka mimo bardzo krótkiej znajomości z Arsenem postanowiła zaufać tej relacji i czekała na powrót swojego wybranka. Gdy okazało się, że chłopak wszedł do willi sam nie mogła ukryć zadowolenia i rzuciła się w jego ramiona.

Nie lada wyzwanie stanęło przed Anią. 29-latka nie miała do tej pory szczęścia w programie, kilkukrotnie przeżywała kryzys w związku z Maciejem. Przed przeparowaniem skarżyła się koleżankom, że jest zmęczona tym, że zawsze jest „tą drugą”. Na tym etapie postanowiła, że jej partnerem zostanie Cezary. Czy nie przeszkadza jej zatem, że Islanderowi podoba się Stella i to o jej serce walczył.. Czas pokaże. Jej dotychczasowy partner Maciej wrócił do willi z uroczą Laurą.

Cała sytuacja najbardziej stresowała Walerię, która obawiała się, że Piotrek może przyprowadzić ze sobą nową uczestniczkę. Szybko przekonała się jednak o wierności partnera. Oboje zdali test lojalności i wydają się najbardziej zakochaną parą tej edycji programu! Single z willi i singielki z CASA AMOR musieli spakować walizki i opuścić Wyspę Miłości.

Po emocjonującym spotkaniu z Karoliną Gilon Wyspiarze wznieśli toast za powrót do willi i jej nowych mieszkańców – Czarka i Laurę. Pary odbyły też pierwsze rozmowy w cztery oczy tłumacząc co działo się w trakcie ich rozłąki.

Stęsknieni Islanderzy przyznali, że eksperyment pozytywnie wpłynął na ich relację... Czy wszyscy? Piotr wydawał się zaskoczony wyznaniem Stelli, która zdradziła, że koleżanki namawiały ją do zmiany partnera. Jak rozwinie się sytuacja? Czy Czarek, który jest w parze z Anią, nadal będzie chciał walczyć o względy Stelli? I wreszcie pytanie zasadnicze: które z obecnych par trafią do wielkiego finału Love Island 3? Czy wierność i lojalność ponownie zwyciężą?

Oglądajcie z nami kolejny tydzień Love Island i śledźcie relacje z Wyspy Miłości na Hotplota.pl.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE