Louis Tomlinson zerwał współpracę z wytwórnią Simona Cowella. Co dalej?

2020-07-12 13:00 KP
Louis Tomlinson
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po wydaniu pierwszej solowej płyty Louis Tomlinson już od dłuższego czasu zastanawiał się, w którym kierunku pójść dalej ze swoją twórczością. Rozmyślaniom sprzyjał czas pandemii, który - jak wszyscy inni - Louis spędził w izolacji we własnym domu. W końcu wokalista podjął bardzo ważną dla jego kariery decyzję i rozstał się z wytwórnią Syco.

Droga Louisa Tomlinsona do wydania debiutanckiej solowej płyty była bardzo trudna. Po rozstaniu z One Direction wokalista planował  - tak, jak jego koledzy - skupić się na solowej twórczości, jednak życie miało dla niego inne scenariusze. W 2016 roku Louis stracił mamę, a w 2019 roku młodszą siostrę. Te dwa smutne wydarzenia sprawiły nie tylko, że na jego album musieliśmy czekać dłużej, ale i wpłynęły znacząco na kształt płyty.

W końcu debiutancka płyta Louisa Tomlinsona zatytułowana Walls ukazała się 31 stycznia tego roku. Fani nie kryli zachwytu albumem i dojrzałością swojego ulubieńca.

Teraz nadszedł czas na kolejny krok.

Louis Tomlinson rozstaje się z Syco

Louis Tomlinson ogłosił na swoim profilu na Twitterze, że kończy współpracę z wytwórnią Syco, pod której skrzydłami wydał swój pierwszy album. Tym samym współpracę z Simonem Cowellem zakończył ostatni członek One Direction. Wokalista zapewnił, że rozstanie przebiegło w pokojowej atmosferze i za obopólną zgodą.

Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze! Chciałem tylko poinformować, że Syco Music i ja zgodziliśmy się rozstać. Jestem naprawdę podekscytowany przyszłością i powrotem do studia, pisaniem kolejnego albumu. Nie mogę się doczekać, aby wreszcie zobaczyć was wszystkich w trasie!!

- napisał Louis Tomlinson.

Jak myślicie, w jakim kierunku muzycznym pójdzie na swojej drugiej płycie?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE