Harry Styles utuli was do snu! Gwiazdor czyta bajki w apce Calm

2020-07-08 8:46 KP
Harry Styles
Autor: SplashNews.com/East News

Twórcy aplikacji Calm, przeznaczonej do medytowania, przygotowali niezwykłą niespodziankę dla fanów Harry'ego Stylesa. Po tym, jak otrzymali oni tysiące próśb o to, by do czytania bajek na dobranoc zaangażować słynnego muzyka, wokalista po prostu nie mógł powiedzieć NIE! I tak Harry Styles zadebiutował właśnie w Calm ze swoją opowieścią. Teraz każdy może zasypiać, słuchając jego głosu.

Harry Styles już wielokrotnie udowadniał, że w kwestii spełniania marzeń fanów nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Muzyk cieszy się świetnym wyczuciem i angażuje się w najciekawsze projekty, które nie tylko sprawiają mu przyjemność, ale i sprawiają, że świat staje się lepszy :) Do takich aktywności można zaliczyć jego najnowszą współpracę z aplikacją Calm - być może Harry Styles rozwiązał właśnie problemy z bezsennością u części swoich fanów.

Wokalista właśnie dołączył do grona gwiazd, które w ramach współpracy z aplikacją Calm przeczytały specjalną dobranockę, która pomaga w wyciszeniu i zrelaksowaniu się przed snem. Calm na co dzień wykorzystywana jest do medytacji, a od jakiegoś czasu proponuje również bajki na dobranoc czytane przez ulubieńców internautów.

Harry Styles czyta bajki na dobranoc

W ramach cyklu Sleep Stories Harry Styles przeczytał dla Calm opowieść zatytułowaną Dream with Me. Już dwa dni przed jej premierą na Twitterze aplikacji pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć reakcje internautów na pytanie o bajkę czytaną przez Harry'ego.

Opowieść Harry'ego Stylesa w Calm zadebiutowała 8 lipca. Jak donoszą zagraniczne media, autor hitu Watermelon Sugar nagrał ją prawdopodobnie w swoim domu w Kalifornii, gdzie przebywa od wielu tygodni ze znajomymi w ramach społecznej izolacji związanej z pandemią koronawirusa.

>> Cameron Boyce zmarł rok temu. Dove Cameron i inni wspominają go w rocznicę śmierci

Jak akcja muzyka spodobała się fanom? Jedno jest pewne - pierwszą nockę fani mają z głowy, bo ekscytacja na myśl o dobranocce Harry'ego Stylesa nie dała im spać :)

NAJNOWSZE