Louis Tomlinson przyznał, że słucha One Direction! Kiedy? PO ALKOHOLU!

2020-02-01 15:30 kp
Louis Tomlinson
Autor: Invision/Invision/East News

Nie ma wątpliwości, że żaden z członków One Direction nie wspomina czasów spędzonych w zespole z taką nostalgią jak Louis Tomlinson. Piosenkarz nigdy nie krytykuje grupy, a zamiast tego głośno przyznaje, że zawdzięcza jej bardzo wiele. Okazuje się, że nawet teraz Louis w niektórych sytuacjach lubi posłuchać swoich starych hitów...

Louis Tomlinson ma wielki sentyment do One Direction. Piosenkarz jako jedyny z chłopaków z 1D nigdy nie krytykował zespołu - ostatnio nawet w ostrych słowach podsumował muzyków, którzy w nieprzyjemny sposób podsumowują swoje kariery w boysbandach.

Louis Tomlinson sam właśnie wydał solową płytę. Piosenkarz ma za sobą bardzo trudne przeżycia - utratę mamy i siostry. Po wielu miesiącach pracy udało mu się jednak szczerą płytę, która zachwyciła fanów.

>> Louis Tomlinson - Walls: Debiutancka płyta Louisa zachwyca fanów! "Płaczę z dumy"

Louis Tomlinson największym fanem One Direction

Jeśli jednak myślicie, że Louis Tomlinson wsłuchuje się teraz wyłącznie w swój nowy album, jesteście w błędzie. Wokalista przyznał się, że nadal lubi posłuchać One Direction! Tylko jednak w odpowiednich okolicznościach...

Nie zamierzam kłamać, prawdopodobnie mam dwie lub trzy chwile w roku i to się po prostu dzieje - zwykle po alkoholu. Wracam do domu i robię maraton One Direction. Muszę być trochę pijany, bo inaczej uważam, że to trochę pfff. Ale jeśli wypiłem kilka drinków, uwielbiam wspominać piosenki, zastanawiając się, kiedy zostały napisane i takie tam.

- powiedział.

Louis zdradził nawet, która z piosenek jest jego ulubioną - to Clouds z płyty Four. Wy też ją lubicie?

NAJNOWSZE