Louis Tomlinson NABIJA SIĘ z Nialla Horana! Poszło o... strój kolegi z One Direction!

2020-02-27 23:52 nk
Louis Tomlinson i Niall Horan
Autor: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Mimo, że od zawieszenia działalności One Direction minęło już kilka lat, Louis Tomlinson i Niall Horan wciąż się przyjaźnią. Tyle, że to raczej typowo męska (czytaj: szorstka i przekorna) przyjaźń. Ich najnowsza wymiana zdań na Twitterze zrobi Wam dzień!

Zespół One Direction zawiesił karierę w 2015 roku po pięciu latach przepełnionej sukcesami działalności. Chłopaki zapowiadali, że wrócą najpóźniej w 2017, jednak rozwijanie karier solowych i życia osobistego, na które dotąd nie mieli czasu, tak im się spodobało, że... nie wrócili do dziś. Fani tracą nadzieję, że to się kiedykolwiek wydarzy, ale panowie raz po raz obiecują w wywiadach, że wielki come back w końcu nastąpi.

Niall i Louis droczą się na Twitterze

Na razie Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan i Lous Tomlinson robią swoje, ale wciąż pozostają w sporadycznym kontakcie. Najnowsza wymiana zdań między Niallem i Louisem jest przezabawna!

Wszystko zaczęło się od tweeta brytyjskiego wydania GQ ze zdjęciem Nialla Horana w dwurzędowej marynarce.

Kręcimy wideo z Niallem Horanem i chcemy usłyszeć jego fanów z całego świata... Gdybyście mogli zapytać Nialla o cokolwiek, co by to było? Dawajcie!

- czytamy w poście. Jednej z odpowiedzi udzielił Louis Tomlinson!

Czego najbardziej oczekujesz w związku z byciem w programie Apprentice?

- zadrwił kolega Nialla z One Direction, odnosząc się do telewizyjnego konkursu, w którym uczestnicy starali się o nową pracę.

Co na to Niall Horan? Odpowiedział z dużym dystansem do siebie!

Mam nadzieję zdobyć kilka funtów na mój start up. Chcesz przekazać mi jakąś darowiznę?

- zapytał.

Od zawieszenia One Direction Louis i Niall pozostali w kontakcie i już kilka razy wymieniali podobne uszczypliwości w mediach społecznościowych, co dowodzi, że ci panowie po prostu nie potrafią bez siebie żyć!

Chłopaki, czekamy na Wasz powrót z 1D!

NAJNOWSZE