Louis Tomlinson ma tajny kanał na Youtube! "Chcecie się pośmiać?"

2020-02-13 11:28 kp
Louis Tomlinson
Autor: Rex Features/East News

Dziesięć lat temu życie Louisa Tomlinsona, Harry'ego Stylesa, Liama Payne, Nialla Horana i Zayna Malika zmieniło się na zawsze. Casting do programu X Factor okazał się przełomowy, a piątka chłopaków stała się znana na całym świecie jako członkowie One Direction. Dziś każdy z nich zajmuje się solową karierą. Wydaje Wam się, ze wiecie o nich wszystko? Okazuje się, że nadal mają swoje tajemnice :)

Louis Tomlinson długo czekał na czas, w którym będzie mógł z przyjemnością zajmować się muzyką. Tragedie, które spotkały go w ostatnich latach - śmierć matki i siostry - w zasadniczy sposób wpłynęły na jego życie i na długo odebrały motywację do pisania albumu. Gdy jednak Louis wrócił do studia, okazało się, że to doskonała forma radzenia sobie w traumą.

W efekcie Louis Tomlinson wydał bardzo osobistą płytę Walls, która zachwyciła i wzruszyła jego fanów z całego świata. Okazuje się jednak, że Louis ma nie tylko tę melancholijną stronę. Ta rozrywkowa ukrywa się... na Youtube!

>> Louis Tomlinson - Walls: Debiutancka płyta Louisa zachwyca fanów! "Płaczę z dumy"

Louis Tomlinson w coverach

W ostatnim wywiadzie Louis Tomlinson zdradził, że ma drugi, tajny kanał na Youtube, na którym znajdują się jego covery znanych piosenek sprzed czasów One Direction. Oczywiście jego wrodzona skromność każe mu twierdzić, że są "g**", jednak coś trudno nam w to uwierzyć!

To cholernie zabawne, bo jest tam trochę bardzo złych coverów. Jeden z nich jest w porządku, ale reszta to g***. Niektóre z nich to moje nagrania ze szkoły. Jeśli chcecie się pośmiać, zerknijcie tam

- powiedział Louis Tomlinson.

Po takiej zapowiedzi pozostaje nam tylko błagać - Louis, zdradź, jak nazywa się ten kanał! <3

NAJNOWSZE