Lizzo podbija internet. Za co kochają ją fani?

2020-01-25 8:30 kp
Lizzo
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER; Invision/Invision/East News

Rok 2019 w muzyce i social mediach bezwzględnie należał do dwóch pań - Billie Eilish i Lizzo. I o ile o tej pierwszej wiemy już niemal wszystko, ta druga wciąż jest w Polsce sporą zagadką - a przecież magazyn Time nadał jej pod koniec 2019 roku tytuł Artysty Roku! Kim jest Lizzo i za co kochają ją fani?

31-letnia Melissa Viviane Jefferson, czyli Lizzo, długo czekała na nadejście wielkiej kariery. Choć amerykańska raperka wydała pierwszy album w 2013 roku, dopiero sześć lat później jej single zaczęły wspinać się na wysokie miejsca list przebojów, a o niej samej usłyszał cały świat. Dzisiaj największy przebój Lizzo Truth Hurts ma w serwisie Youtube ponad 170 milionów wyświetleń, a jej ostatnia płyta zdobyła w USA status złotej, co w czasach streamingu jest niemałym osiągnięciem.

O tym, że numery Lizzo to materiały na hity, nie trzeba nikogo przekonywać. Tajemnica jej ogromnej popularności jest jednak inna - Lizzo to chodzący wulkan pewności siebie i pozytywnego myślenia!

Lizzo nową gwiazdą sieci

Wśród najnowszych postów na Instagramie Lizzo nie brakuje odważnych zdjęć i filmików w bikini. I zapewne nie byłoby to zaskakujące, gdyby nie fakt, że Lizzo ma sporą nadwagę. I podczas gdy jedni atakują ją za promowanie niezdrowego trybu życia i otyłości, inni cenią za poczucie humoru, pewność siebie i pozytywny przekaz - nie musisz być idealna, by kochać swoje ciało.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Thick n delicious ! god as my witness! 🥵😍 Post udostępniony przez Lizzo (@lizzobeeating)

W sieci od dawna krążą zestawienia typu: "Najlepsze cytaty Lizzo o pozytywnym podejściu do swojego ciała" czy "30 cytatów Lizzo o miłości do siebie". To, że miłość do siebie popłaca, Lizzo udowodniła w listopadzie 2019 roku, gdy pojawiła się na okładce brytyjskiego wydania magazynu Vogue, w którym dominują oczywiście modelki w rozmiarze XS.

W tych trudnych czasach Lizzo sprawia, że ​​ludzie czują się dobrze - każdy, kto widział ją głoszącą sztukę dbania o siebie podczas jej koncertów, będzie o tym wiedział.

- mówiła o Lizzo Giles Hattersley z Vogue.

Przed Lizzo gala rozdania Grammy 2020. Raperka została nominowana w aż ośmiu kategoriach i ma szansę zostać prawdziwą sensacją wieczoru. Będziecie jej kibicować?

NAJNOWSZE