Diana

i

Autor: East News

List księcia Karola do Diany w noc przedślubną. Tego po nim nikt się nie spodziewał

2022-07-30 15:42

Na przestrzeni lat na jaw wychodzą coraz to nowsze tajemnice rodziny królewskiej oraz małżeństwa Księcia Karola i Diany. Dziennikarka i pisarka Penny Junor, napisała w swojej książce o tym jak Karol, w noc przed ślubem, miał przekazać liścik zaadresowany do Diany. Zawarta w nim była pewna wiadomość dla przyszłej księżnej.

Książę Karol jako 32-late nadal był singlem, co niepokoiło rodzinę królewską. Bliscy przymuszała go do ślubu. Karol musiał zatem znaleźć odpowiednią partnerkę. Kiedy spotkał Dianę Spencer, pod presją rodziny zaczął się z nią spotykać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Księżna Diana PIERWSZA zdradziła księcia Karola? Szokujące doniesienia!

Karol wręczył Dianie tajemniczy liścik. Co chciał przekazać przyszłej żonie?

Ślub Księcia Karola i Lady Diany odbył się 29 lipca 1981 roku w katedrze św. Pawła w Londynie i był wydarzeniem na międzynarodową skalę. Na uroczystości pojawiło się 3,5 tysiąca gości, a ok. 750 mln widzów śledziło jego transmisję w telewizji. Uroczystość miała kosztować 100 mln dolarów, a przyszła księżna pojawiła się na ślubie w trenie sięgającym długości 25 metrów.

Na noc przed ślubem Lady Diana przybywała wraz ze swoją siostrą w Clarence House. Karol postanowił przekazać kilka słów przyszłej żonie. Penny Junor wyjawiła w swojej książce „The Duchess: The Untold Historia" treść liściku, który książę Karol przesłał Dianie.

Jestem z ciebie taki dumny i kiedy przyjdziesz, będę jutro dla ciebie przy ołtarzu. Po prostu spójrz im w oczy

Karol chciał w ten sposób dodać otuchy wybrance serca. Przekazał jej również w kopercie sygnet z wygrawerowanymi piórami księcia Walii.

Książę Karol nie był pewny swoich uczuć do Diany

Książę Karol do samego końca nie był przekonany do ślubu z Dianą. Targały nim wątpliwości. Dziennikarka twierdzi, że Karol już tuż po ślubie bardzo żałował poślubienia Diany Spencer, ponieważ jego wybranka była bardzo marudna i wymagająca. Na zmianę decyzji było już jednak za późno.

Ich małżeństwo przetrwało kilkanaście lat. Królewska para rozstała się w 1992 roku, a do rozwodu doszło ostatecznie w sierpniu 1996 roku. Rok później Lady Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu.

Sonda
Czy wierzysz w to, że Diana mogła zostać zamordowana?
ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!