Książna Diana

i

Autor: EAST NEWS Książna Diana

Księżna Diana PIERWSZA zdradziła księcia Karola? Szokujące doniesienia!

2022-07-30 15:41

Choć od śmierci księżnej Diany minęło już ponad 20 lat, jej życiorys nadal wzbudza wiele emocji wśród ekspertów. Teraz jeden z ochroniarzy wspomina, że to właśnie Diana miała pierwsza zdradzić księcia Karola. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Księżna Diana zmarła ponad 20 lat temu. Nadal jednak sporo mówi się o jej życiorysie. Nagle głos w sprawie życia księżnej postanowił zabrać policjant, który kiedyś był osobistym ochroniarzem Diany. Allan Peters powiedział w rozmowie z dziennikarzami CNN, że to Diana pierwsza zaczęła szukać romansu. 

Miał nim być jego kolega ze służby, Barry Mannakee. Wtedy miał on 37 lat, Diana 24. 

Zwykło się mówić, że to książę Walii był niewierny podczas trwania swojego małżeństwa. To zdecydowanie i niezaprzeczalnie nie jest prawdą. To księżna pierwsza zdradziła. On wrócił do pani Parker Bowles, dopiero gdy dowiedział się o romansie z Mannakeem 

powiedział Peters. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?