Lionel Richie nie lubi dawać Sofii Richie porad sercowych! To przez Scotta Disicka?

2020-02-20 15:04 kp
Sofia Richie i Scott Disick
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Lionel Richie nigdy nie ukrywał, ze związek jego córki z dużo starszym od niej Scottem Disickiem nie jest dla niego wymarzonym scenariuszem. Młoda modelka nie zrezygnowała jednak z ukochanego nawet w najtrudniejszych momentach, więc jej słynnemu ojcu nie pozostało nic innego, jak zaakceptować jej wybór. Nadal nie lubi jednak dawać jej rad sercowych.

Sofia Richie i Scott Disick ku zaskoczeniu całego świata showbiznesu już od trzech lat prowadzą całkiem udany związek. Początkowo niewiele osób wierzyło w to, że młodej modelce uda się zatrzymać przy sobie na dłużej znanego z imprezowego trybu życia byłego faceta Kourtney Kardashian. Ona jednak, mimo przeciwności w postaci sióstr Kardashian, wiernie trwała przy celebrycie.

Dziś jej sytuacja jest nieporównywalnie lepsza niż na początku związku - Scott Disick w końcu z nią zamieszkał, a Kourtney Kardashian i jej siostry zaakceptowały jej obecność w ich otoczeniu. Co więcej, jedną z jej najlepszych przyjaciółek została sama Kylie Jenner. I jedynym, czego jej chyba brakuje, to pierścionek zaręczynowy...

Lionel Richie i jego cichy sprzeciw

Pasmo sukcesów Sofii Richie nie oznacza jednak, że na jej związek przychylnie zaczął patrzeć jej ojciec, Lionel Richie. Muzyk od początku był przeciwny romansowi swojej córki z o 15 lat starszym celebrytą, jednak nie udało mu się zniechęcić jej do tej relacji. A teraz pozostaje mu jedynie obserwować rozwój wydarzeń...

Okazuje się bowiem, że nawet gdyby chciał, Lionel Richie ma problemy z rozmawianiem z córkami na temat ich życia osobistego.

Dziewczyny mogą szokować, ponieważ teraz mówią otwarcie o swoim życiu. Pamiętam, jak chodziłem do moich dziewczyn i mówiłem: „OK, po prostu powiedz mi, co ci chodzi po głowie, przyjdź z tym do mnie, a mogę ci pomóc". Pewnego dnia zaczęły mi mówić pewne historie i uznałem: "Nie chcę o tym wiedzieć!"

- zażartował Lionel Richie.

Myślicie, że Sofia Richie opowiadała mu o swoim życiu ze Scottem Disickiem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
@lionelrichie Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
NAJNOWSZE