Sofia Richie nie ma wsparcia od rodziny? Lionel Richie życzył jej porażek!

2020-02-14 12:00 AM
Sofia Richie i Lionel Richie
Autor: Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Odkąd Sofia Richie związała się z byłym Kourtney Kardashian, Scottem Disickiem rzadko bywa w rodzinnym domu. A nawet jeśli już tam się pojawia to jak twierdzą media, gdy tylko dostanie telefon od Disicka od razu pakuje się i ucieka do ukochanego! I choć rodzina niekoniecznie jest z tego fakty zadowolona, to Lionel Richie w ostatnim wywiadzie opowiedział o tym, że nie ma zamiaru w ingerować w jej życie. Oprócz tego zdradził swoje metody wychowawcze.

Lionel Richie jest ojcem trójki dzieci. Obecnie media najbardziej interesują się Sofią Richie, która jest w związku z byłym partnerem Kourtney Kardashian, Scottem Disickiem. Media więc śledzą jej każdy krok i obstawiają jak długo wytrzyma żyjąc w pobliżu klanu Kardashian/Jenner. Jej ojciec natomiast nie ma zamiaru ingerować w jej życie, jednak jak niedawno media donosiły ubolewa nad tym, że Sofia rzadko ich odwiedza, bo całą uwagę skupia na Disicku. W rozmowie podczas imprezy „American Idol” piosenkarz otworzył się na kwestię wychowania dzieci. Przyznał, że nie chce, by jego pociechy wykorzystywali sławne nazwisko, tylko same zapracowały na swój sukces. I choć jest dumny z osiągnięć Sofii to gdy dowiedział się o jej planach związanych z show biznesem, życzył jej by poznała smak porażki.

„Powiedziałem jej: życzę ci wielu porażek, młoda. Jesteśmy w branży, w której musisz zostać uderzony w twarz. Powiedziałem jej, że będzie miała postawioną wysoko poprzeczkę, ponieważ pochodzi z rodziny od której wymaga się więcej”. – mówił ojciec Sofii.

LIONEL RICHIE NIE WTRĄCA SIĘ W SPRAWY PRYWATNE CÓRKI

Mimo twardych przekonań, Lionel wyraził wielką dumę z dokonań córki. Chętnie jej doradza w sprawach zawodowych, jednak jej życie prywatne zostawia i nie wtrąca się w nie.

„Nie możesz tam wejść. To tak nie działa. Jeśli jesteś rodzicem to, to zrozumiesz”. – wyjaśniał artysta.

I mimo tego, że Sofia od czasu do czasu dzieli się z fanami zdjęciami ze Scottem Disickiem to wiele spraw zostawia tylko dla siebie.

NAJNOWSZE