Ojciec Lindsay Lohan zachwycony jej narzeczonym. Wylicza, w czym jest lepszy od jej ex!

2021-12-01 14:30 AM
Lindsay Lohan
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Zaręczyny Lindsay Lohan były niespodziewane. Mało kto wiedział, że aktorka od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Teraz nie tylko fani mocno kibicują jej związkowi, ale także rodzina, a w szczególności ojciec. Podobno Michael Lohan jest zachwycony przyszłym zięciem.

Zaręczyny Lindsay Lohan były tak zaskakujące jak ślub Paris Hilton. Mało kto wierzył, że to się kiedykolwiek wydarzy. Obie to niekwestionowane skandalistki, które w przeszłości nie stroniły od romansów.

Od pewnego czasu o Lindsay Lohan w kontekście jej życia prywatnego zrobiło się cicho. Niedawno gwiazda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem pierścionka. Ona i jej ukochany planują wspólne życie.

A dlaczego dopiero teraz niektórzy dowiedzieli się o jej związku z finansistą? Jak podają zagraniczne media, ukochany aktorki stroni od medialnego życia, unika nawet zbyt mocnego afiszowania się w mediach społecznościowych. Dla ojca Lohan to brzmi jak ideał.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Jak powiedział ojciec gwiazdy w rozmowie z The Post, najbardziej Bader Shammas urzekł go tym, że nie jest związany z show-biznesem.

On nie jest typem hollywoodzkim, nie widuje się żadnych ich zdjęć w prasie. To był jeden z problemów Lindsay, paparazzi wkraczający w jej świat i wymyślający historie. To było trudne, a teraz jest z facetem, który nie lubi światła reflektorów. Ona wznawia karierę, więc dobrze, że ma w swoim życiu tak dobrą osobę. Wszyscy są szczęśliwi. Lindsay odzyskała swoje zdrowie, kiedy go poznała. Jest naprawdę szczęśliwa.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...

Zobacz też: Julia Wieniawa jak Hailey Bieber

NAJNOWSZE