Lindsay Lohan

i

Autor: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Lindsay Lohan zaręczona. Kim jest jej ukochany?

2021-11-29 14:15

Lindsay Lohan zaręczona! To równie szokująca wiadomość, co ta o ślubie Paris Hilton. Niegdyś jedna z największych skandalistek Hollywood, która nie stroniła od używek, a dzisiaj przyszła mężatka. Prześwietlamy narzeczonego aktorki. Kim jest Bader Shammas?

Lindsay Lohan na Instagramie pochwaliła się zaręczynami. Z pewnością po zobaczeniu fotek pierścionka na palcu wiele osób przecierało oczy ze zdumienia.

Słynąca z zamiłowania do mocno zakrapianych imprez Lindsay przez wiele lat walczyła z uzależnieniami. Kłopoty z prawem i wizyty na odwykach były jej specjalnością.

Ale to już przeszłość. Dzisiaj Lohan wije rodzinne gniazdko z Baderem Shammasem. Co o nim wiemy?

Wieść o zaręczynach Lindsay, rodzina aktorki miała przyjąć niezwykle entuzjastycznie. Być może są przekonani, że nie jest to jej kolejny romans, a faktycznie osoba, z którą Lohan ułoży sobie życie. Z Baderem Shammasem spotyka się od dwóch lat.

Rodzina aktorki z pewnością jeszcze bardziej cieszy się z faktu, że wybranek aktorki nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Co ciekawe, całkowicie stroni od medialnego życia. Jego konto na Instagramie obserwuje jedynie 596 osób, a on sam wrzucił tam tylko 44 posty. By jeszcze bardziej chronić swoją prywatność, profil ma status prywatnego.

Kim jest Bader Shammas?

Kim więc jest ukochany byłej skandalistki? Jak podają zagraniczne media jego specjalność to finanse. Pracuje w międzynarodowej firmie w Dubaju, Credit Suisse , gdzie jest asystentem wiceprezesa. Jednak zanim rozpoczął karierę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, studiował na Florydzie inżynierię mechaniczną oraz finanse.

Być może przez wzgląd na ukochanego, Lohan nie afiszuje się ze związkiem. O ich relacji niewiele osób wiedziało. Został on jednak szybko zaakceptowany przez rodzinę aktorki. Uwielbia go nie tylko rodzeństwo Lindsay, ale także ojciec gwiazdy.

Czego więc chcieć więcej? ;)

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Zobacz też: Co dziś robią gwiazdy serii Harry Potter?