Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson i Tommy Lee. Metamorfoza robi wrażenie

2021-05-08 15:05 es
Tommy Lee, Pamela Anderson
Autor: EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Serial "Pam & Tommy" opowie historię jednej z najsławniejszych par lat. 90. Pamela Anderson i Tommy Lee zdobyli popularność nie tylko głośnymi rozstaniami i powrotami, ale także wyciekiem sex taśmy. Wokół tego będzie się toczyła akcja 8-odcinkowego serialu produkcji Hulu. Głównych bohaterów zagrają Lily James i Sebastian Stan. Początkowo obsadzenie ich w tych rolach wzbudzało niechęć. Jednak do sieci trafiły pierwsze zdjęcia w charakteryzacjach. Efekt robi wrażenie!

Pamela Anderson i Tommy Lee byli jedną z najsławniejszych par lat 90. Ich związek obserwowały oczy całego świata! Para kilkukrotnie spektakularnie się rozstawała, a później jednak godziła. W międzyczasie na świat przyszła dwójka ich dzieci. Historia ich związku to doskonały materiał na serial.

Najwyraźniej Hulu doszło do tego samego wniosku. 8-odcinkowa produkcja Pam i Tommy ma pokazać zawiązek sławnej pary. Fabuła będzie się skupiała wokół sex taśmy, która wyciekła w 1997 roku.

Wybór głównych aktorów w Pam i Tommy wzbudził dużo emocji. Rolę kontrowersyjnych kochanków otrzymali Lily James i Sebastian Stan.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson i Tommy Lee

Lily James i Sebastian Stan zostali obsadzenie jako Pamela Anderson i Tommy Lee w serialu Pam i Tommy. Nie wszystkim się to spodobało. Padało pytanie, czy aktorka z tak delikatną urodą da radę udźwignąć kreację jednej z największych seks bomb Hollywood.

Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia. Lily James i Sebastian Stan są w pełnej charakteryzacji. Efekt robi wrażenie! Para odtworzyła słynne zdjęcie, na którym Pamela Anderson gryzła kolczyk w sutku ukochanego.

Lily James wygląda nie do poznania. Efektownie powiększony biust, blond włosy i oczywiście mega seksowny strój sprawiają, że bardzo przypomina Pamelę Anderson!

Sebastian Stan także przeszedł solidną metamorfozę! Jego ciało pokryły "tatuaże", a kolczyki w sutkach wyglądają bardzo wiarygodnie.

I jak Wam się podobają Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson i Tommy Lee?

Tommy Lee, Pamela Anderson
Autor: EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Zobacz też:

NAJNOWSZE