Lily James romansowała z Dominikiem Westem? Całowała się z żonatym facetem, bo...

2020-10-29 21:03 es
Lily James
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News Lily James

Lili James i Dominic West są od kilku tygodni na ustach wszystkich. Żonaty aktor i młodziutka aktorka romansowali w Rzymie. Po powrocie musieli zmierzyć się z ostrą krytyką. Dlaczego Lili James w ogóle zaczęła się spotykać z żonatym mężczyzną?

Lily James nie ma ostatnio łatwego życia. Aktorka została mocno skrytykowana za swój romans z żonatym facetem. Dominic West "zapomniał", że ma żonę i pojechał na romantyczny weekend do Rzymu.

Para nawet nie próbowała się ukrywać. Zatem paparazzi łatwo zrobili zdjęcia, na których Dominic West całuje się z Lily James. Teraz obydwoje muszą mierzyć się z konsekwencjami. Wiele osób zastanawia się, dlaczego w ogóle Lily James zwróciła uwagę na żonatego mężczyznę.

ESKA XD #008

Dlaczego Lily James romansowała z Dominikiem Westem?

O tym, że Dominic West w ogóle nie powinien interesować się innymi kobietami, nawet nie trzeba dyskutować. Obrączka na palcu znaczy - żadnych romansów na boku!

Po tym, jak świat zobaczył zdjęcia całujących się w Rzymie kochanków, zaczęto się zastanawiać, dlaczego Lily James romansowała z żonatym facetem.

Źródło E! News donosi, że Lily James nie zdawała sobie sprawy, że 51-letni aktor nadal jest z Catherine FitzGerald, jego żoną od 10 lat!

Jest upokorzona i zawstydzona tym wszystkim. Była zszokowana, kiedy zobaczyła zdjęcia i jego historię, że tworzy szczęśliwe małżeństwo. Chce, żeby to wszystko odeszło i po prostu ma nadzieję, że to szybko minie.

Lily James musiała być bardzo zaskoczona, gdy po ich romantycznym wypadzie Dominic West stanął wraz z żoną przed ich domem. Razem wydali oświadczenie, że ich małżeństwo jest silne i później się pocałowali.

NIEZRĘCZNIE!

NAJNOWSZE