Lily Collins z "Emily w Paryżu" pokazała pierścionek zaręczynowy. Narzeczony się postarał?

2020-10-12 9:27 mm

Serial "Emily w Paryży" cieszy się coraz większym gronem widzów, a tymczasem jego główna gwiazda, amerykańska aktorka Lily Collins szykuje się na bardzo ważny życiowy krok. Aktorka wkrótce bierze ślub, o czym poinformowała niedawno fanów za pośrednictwem Instagrama. Kilka tygodni po zaręczynach w sieci pojawiły się nowe zdjęcia Lily Collins z pierścionkiem zaręczynowym. Ładny?

Oglądacie serial Netfliksa "Emily w Paryżu"? Jeśli nie, to z całego serca go polecamy - jego fabuła to świetna dawna rozrywki i dobrego humoru, a aktorka wcielająca się w rolę tytułowej Emily zapewni Wam mnóstwo salw niekontrolowanego śmiechu. 

W postać Emily wciela się świetnie znana widzom Lily Collins, aktorka znana choćby z takich produkcji, jak "Podły, okrutny, zły" czy "Love, Rosie".

Lily Collins bierze ślub

Sukces serialu "Emily w Paryżu" to dla Lily Collins z całą pewnością wielki powód do radości. Ale jeszcze większe szczęście przyniosły jej niedawne zaręczyny. 

25 września aktorka wyjawiła fanom za pośrednictwem Instagrama, że 37-letni Charlie McDowell poprosił ją o rękę. Lily oczywiście powiedziała "TAK".

Czekałam na ciebie całe życie i nie mogę się doczekać, aż resztę życia spędzę z tobą

- napisała Lily Collins 25 września przy zdjęciu ze swoim narzeczonym.

Dwa tygodnie po zaręczynach Lily Collins została zauważona przed wejściem do studia filmowego w Los Angeles. Paparazzi oczywiście skupili się na tym, aby wyłapać kadr z pierścionkiem zaręczynowym od ukochanego aktorki.

Czy Charlie McDowell stanął na wysokości zadania? Oceńcie sami - zobaczcie najnowsze zdjęcia Lily Collins, na których widać pierścionek, jaki dostała od narzeczonego.

Czy sprzątanie mieszkania odchudza? | ESKA XD - Fit vlog #5

ZOBACZ TEŻ:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE