Lili Reinhart pochwaliła się fanom nowym tatuażem! Gdzie jest i co przedstawia?

2021-04-26 22:03 es
Lili Reinhart
Autor: Rex Features/East News

Lili Reinhart zdecydowała się ozdobić swoje ciało. Gwiazda pochwaliła się fanom na Instagramie nowym tatuażem. Gwiazda Riverdale nie kryła entuzjazmu i zachwytu swoją nową dziarą. Do tej pory na jej ciele trudno było wypatrzeć inne tatuaże. Gdzie zrobiła ten i co przedstawia? Wszystkiego dowiecie się na hotplota.pl!

Lili Reinhart ma zaledwie 24 lata, a już jest międzynarodową gwiazdą. Swoją popularność zawdzięcza głównie Riverdale. Produkowany od 2017 roku serial opowiada o kryminalnych przygodach ekipy znajomych. Jedną z głównych postaci jest tam kreowana przez Lili Reinhart Betty Cooper.

Warto wspomnieć, że Lili Reinhart działa także na innych płaszczyznach. Gwiazda wydała własny tomik poezji - Swimming lessons.

Rola w Riverdale sprawiła, że Instagramowy profil Lili Reinhart obserwuje blisko 29 milionów osób. Wszyscy mieli okazję zobaczyć nowy tatuaż gwiazdy. Jest piękny!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Lili Reinhart zrobiła sobie nowy tatuaż

Do tej pory na ciele Lili Reinhart nie widać było zbyt wielu tatuaże. A gwiazda nie unika okazji, by się pokazać!

Lili Reinhart miała jedynie małą strzałę wytatuowaną na lewym przedramieniu. Teraz gwiazda pochwaliła się nową dziarą! To róża przechodząca w oko, ozdobiona gwiazdami.

Jestem zakochana

Napisała zachwycona Lili Reinhart.

Gwiazda Riverdale oznaczyła także artystkę, która wykonała tatuaż.

Jak Wam się podoba?

Nowy tatuaż Lili Reinhart
Autor: instagram.com/lilireinhart/
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE