Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch nigdy nie były bliżej! Rozstania łączą?

2021-04-08 17:32 es
Lili Reinhart i Madelaine Petsch
Autor: JOTS/Backgrid/East News

Wspólna praca na planie zbliża. I całe szczęście, bo przecież obsada Riverdale wyjeżdża wspólnie na długie tygodnie do Kanady. Okazuje się, że wydarzenia w życiu prywatnym oraz pandemia zbliżyły do siebie aktorki. Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch nigdy nie były ze sobą tak zżyte! W rozmowie z magazynem Paper Camila Mendes zdradziła, że zakończenie związków w podobnym czasie bardzo je do siebie zbliżyło.

Serial Riverdale od lat cieszy się popularnością. Obsada serialu także zdobyła serca fanów. Warto wspomnieć, że praca na planie Riverdale łatwa nie jest. Aktorzy oraz ekipa wyjeżdżają na daleką Kanadę na wiele tygodni. A taka rozłąka nie sprzyja przecież relacjom...

Niedawno Camila Mendes i Charles Melton zerwali właśnie z tego powodu. Parze zbyt trudno było zmieścić związek w ich grafikach. Jednak aktorka nie wypłakuje oczu. W rozmowie z Paper zdradziła, że jest bliżej, niż kiedykolwiek ze swoimi koleżankami z planu.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch tworzą klub singielek

Tak się złożyło, że największe gwiazdy Riverdale są singielkami. Już od dawna Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch dobrze się dogadywały, jednak teraz ich znajomość wskoczyła na wyższy poziom.

Wszystkie zakończyłyśmy związki mniej więcej w tym samym czasie, a potem razem przeszłyśmy przez tę pandemię. A teraz połączyło nas to, jak wiele zmian zaszło. Ja, Madelaine i Lili, nigdy nie byłyśmy bliżej niż w tym sezonie.

Mówiła Camila Mendes w rozmowie z Paper.

Gwiazda dodała, że praca na planie, daleko od domu, jest o wiele łatwiejsza, gdy ma się przyjaciół blisko. Trudno się z tym nie zgodzić!

NAJNOWSZE