Dlaczego Lili Reinhart przestała ukrywać trądzik? Szczere wyznanie gwiazdy Riverdale

2020-07-02 15:05 mm
Lili Reinhart z Riverdale
Autor: JOLA, ENAV/Backgrid/East News

Lili Reinhart to jedna z tych gwiazd, które nauczyły się szczerze rozmawiać o własnych kłopotach i niedoskonałościach. Aktorka Riverdale nie ukrywa, że w przeszłości przeżywała ciężkie chwile z powodu nawracającego trądziku. W końcu jednak zdecydowała, że koniec z zakrywaniem niedoskonałości grubym makijażem i chowaniem się pod kapturem. Zobaczcie, jak Lili Reinhart opowiada o nierównej walce z trądzikiem i jak ostatecznie nauczała się radzić sobie z tym problemem.

Walka z trądzikiem nigdy nie jest łatwa i często doprowadza do poważnego załamania. Wie coś o tym choćby Justin Bieber, który wraz z pomocną żoną Hailey od dawna zmaga się z problemami skórnymi.

Nierówną walkę z trądzikiem toczy od lat także Lili Reinhart, aktorka Riverdale. Gwiazda zdecydowała się niedawno na szczere wyznanie - w jednym z wywiadów opowiedziała, jak radzi sobie z tym uciążliwym problemem.

TRĄDZIK? LILI REINHART JUŻ GO NIE UKRYWA

Lili Reinhart opowiedziała o swoich problemach z trądzikiem w rozmowie z Teen Vogue. Aktorka wyznała, że walczy z tym problemem już od bardzo młodego wieku.

Za każdym razem, kiedy na mojej twarzy pojawiała się jakaś krosta i tego typu rzeczy, nie miałam ochoty nawet patrzeć w lustro. Ciężko było mi zrobić zdjęcie, nie wychodziłam na zewnątrz, miałam ochotę schować twarz

- wspomina Lili.

W końcu jednak aktorka przestała tak bardzo przejmować się trądzikiem.

Z wiekiem uświadomiłam sobie, że nie mogę pozwolić pryszczom na mojej twarzy decydować, dokąd pójdę!

- wspomina gwiazda "Riverdale". Aktorka wyznała też, że z trądzikiem boryka się do dziś, ale nie stanowi on już dla niej takiego problemu jak dawniej.

Patrząc na zdjęcia Lili nie zgadlibyśmy, że wciąż walczy z trądzikiem. A Wy?

Lili Reinhart z Riverdale
Autor: Invision/Invision/East News
Wyświetl ten post na Instagramie.
wish I was at the beach 🌻 Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)
NAJNOWSZE