Lil Wayne ułaskawiony przez Donalda Trumpa w OSTATNIM DNIU urzędowania!

2021-01-20 9:48 mm
Lil Wayne
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Lil Wayne nie pójdzie do więzienia! Dosłownie w ostatniej chwili swojego urzędowania rapera uratował przed odsiadką odchodzący prezydent Donald Trump. Lil Wayne nie jest zresztą jedyną osobą ułaskawioną przez Trumpa. Lista osób, którym kończący swój urząd prezydent podarował wolność jest znacznie dłuższa.

Lil Wayne do końca nie wiedział, czy Donald Trump zlituje się nad jego losem. Odchodzący z Białego Domu miliarder postanowił jednak dotrzymać słowa i odwdzięczyć się raperowi za wcześniejsze poparcie.

W ostatnim dniu urzędowania, czyli 19 stycznia, Trump ułaskawił Lil Wayne'a, ratując tym samym rapera przed spędzeniem za kratkami nawet 10 lat!

Donald Trump odwdzięcza się raperom za poparcie

Wraz z Lil Waynem Donald Trump ułaskawił m.in. także innego rapera, Kodak Blacka, który już od roku ogląda świat zza więziennych krat. On również poparł Trumpa w listopadowych wyborach prezydenckich.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.01.2021

Lil Wayne miał postawione zarzut nielegalnego posiadania broni, za co groziło mu nawet 10 lat więzienia. Pistolet znaleziono podczas przeszukiwania jego prywatnego odrzutowca. Raper tłumaczył się, że był to prezent na Dzień Ojca. Urzędnicy nie uwierzyli.

Policja i agenci FBI weszli do samolotu muzyka, kiedy ten wylądował na lotnisku w Miami. Na pokładzie maszyny znaleziono m.in. pistolet. Lil Wayne miał też być pod wpływem narkotyków.

Było to pod koniec grudnia 2019 roku. 

NAJNOWSZE