Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti Aniela Bogusz mówi, jak chudnie po ciąży

Influencerzy

Lil Masti zrzuciła sporo kilogramów po ciąży. Zdradziła swój sekret

2024-06-11 13:10

Lil Masti, prężnie działająca w sieci influencerka i młoda mama, chętnie dzieli się na Instagramie swoim życiem rodzinnym, poradami dotyczącymi macierzyństwa, a także osobistymi osiągnięciami. Właśnie zdradziła, w jaki sposób radzi sobie z nadprogramowymi kilogramami, które przybrała będąc w ciąży ze swoją córką Arią. Ma na to swoje sprawdzone sposoby!

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, to postać dobrze znana w polskim świecie mediów społecznościowych. Przez lata zdobywała popularność jako SexMasterka, prowadząc kanał na YouTube o tematyce erotycznej. Zasłynęła także jako zawodniczka MMA, uczestnicząca w freakowych walkach, a jej obecność w mediach społecznościowych przynosi jej nie tylko sławę, ale również realne dochody. Teraz, skupiła się na nowych wyzwaniach i celach życiowych. Dzieli się na Instagramie swoim życiem rodzinnym i osobistymi osiągnięciami, właśnie zdradziła, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy po ciąży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lil Masti o trudnym porodzie. Lekarze musieli natychmiast zrobić cesarkę

SEX NA PIERWSZEJ RANDCE? CZYLI JAK PODRYWAJĄ POLACY? | WYWIADEX Radio ESKA

Lil Masti zachwycona utratą wagi

Przemiana Lil Masti po ciąży nie przeszła bez echa – fani zaczęli zauważać coraz szczuplejszą sylwetkę influencerki. W odpowiedzi na jeden z komplementów, Lil Masti postanowiła zdradzić swoje sprawdzone sposoby na utratę wagi.

Przede wszystkim, Aniela podkreśliła, że nie zamierzała szybko chudnąć. Postanowiła dać swojemu organizmowi czas na naturalne powrót do formy. Jej strategia odchudzania opiera się na zdrowej, zrównoważonej diecie bogatej w warzywa, owoce oraz produkty zawierające białko i błonnik. Dzięki temu, nie tylko dostarczała swojemu ciału niezbędnych składników odżywczych, ale również unikała niezdrowych przekąsek i nadmiernego spożycia kalorii.

Ile schudła Lil Masti po ciąży?

Lil Masti zdradziła również, że regularnie uprawia aktywność fizyczną, choć nie jest to dla niej priorytetem. Stara się dbać o ruch, ale nie przeforsowuje swojego ciała intensywnymi treningami. Wszystko to, w połączeniu z cierpliwością i konsekwencją, pozwoliło jej na utratę 5 kilogramów w ciągu trzech miesięcy!

Aniela nie ukrywa, że widoczne efekty jej działań są dla niej ogromną motywacją. Jak sama przyznaje, planuje kontynuować swoją zdrową rutynę, by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Ważne jest dla niej, aby zmiany były trwałe i nie wystąpił efekt jojo, który często towarzyszy gwałtownemu odchudzaniu.

Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti