To Cheryl skłoniła Liama Payne do zerwania z Mayą Henry! "Płakał jej w rękaw"

2021-06-16 7:55 kp
Cheryl
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Liam Payne zaskoczył wszystkich swoich fanów, ogłaszając niedawno, że rozstał się z Mayą Henry. Para rok temu zaręczyła się i wydawało się, że między wokalistką a celebrytką wszystko idzie w innym kierunku. Teraz wyszło na jaw, że Liam walczył z własnymi problemami, a w wybraniu kierunku, w którym pójdzie, pomogła mu Cheryl.

Liam Payne od niedawna znów jest singlem. Gwiazdor w ostatnim czasie mocno zmienił swój stosunek do mediów i swoją ostatnią relację z Mayą Henry starał się utrzymywać z dala od zainteresowania tabloidów. Dlatego też, gdy ogłosił w wywiadzie, że rozstał się z narzeczoną już jakiś czas temu, fani nie kryli zdziwienia - tego się nikt nie spodziewał.

Jakie były powody rozstania? Ze słów Liama Payne można wywnioskować, że gwiazdor podjął decyzję o zakończeniu związku ze względu na swoje osobiste problemy. Muzyk mówił w wywiadzie, że "nie jest dobry w związkach" i czuje się zawiedziony sobą, ponieważ "rani ludzi". Co więcej, Liam zdradził też, że ma problemy z alkoholem.

>> Liam Payne zerwał z Mayą Henry! Muzyk przyznaje: "Krzywdzę ludzi"

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Liam Payne ze wsparciem Cheryl

Teraz wyszło na jaw, że w ostatnim czasie Liama Payne bardzo mocno wspierała jego była, Cheryl. Muzycy mają razem syna i choć rozstali się już kilka lat temu, ze względu na Beara pozostają w kontakcie. Okazało się jednak, że Liam może liczyć na swoja byłą partnerkę również w tych trudnych chwilach. Heat Magazine donosi, że to Cheryl pomogła mu podjąć decyzję o rozstaniu z 20-latką.

Pogarszało się między nimi, odkąd się zaręczyli. Gdy tylko zaczęli planować ślub, zrobiło się gorzej, ponieważ Liam czuł presję, by zmienić wiele rzeczy w swoim życiu. To Cheryl mówiła mu, że jeśli nie jest szczęśliwy, to musi „mieć jaja ” i zacząć mówić. Uważała, że ​​jej obowiązkiem jest bycie głosem rozsądku, ponieważ wybory Liama ​​mają bezpośredni wpływ na Beara.

- zdradza informator.

Już jakiś czas temu Liam Payne wyznał, że jest z Cheryl i swoim synem bliżej niż kiedykolwiek. Fani ex-pary doskonale wiedzą, że nie zawsze układało się między nimi dobrze - jeszcze przed pandemią Liam sporo podróżował i nie ukrywał, że ma mało czasu dla dziecka. Ostatnio wiele się w tej kwestii zmieniło na lepsze.

NAJNOWSZE