Liam Payne jest alkoholikiem. Wystąpi w filmie o swojej drodze do trzeźwości

2021-06-14 20:30 es
Liam Payne
Autor: SplashNews.com/East News

Ostatnio Liam Payne odważył się na wiele wyznań. Wokalista powiedział wprost, że nie tylko nadużywał alkoholu, ale także miał myśli samobójcze. Liam Payne trafił na odwyk, gdzie skorzystał z pomocy. Teraz chce głośno mówić o problemach z alkoholem. Zagra nawet w filmie, który pokaże jego ścieżkę do trzeźwienia. Co ciekawe, będzie to... komedia.

W ostatnim czasie Liam Payne znalazł w sobie odwagę, żeby głośno mówić o swoich problemach. Mogłoby się wydawać, że nie ma żadnych. W końcu dzięki One Direction odniósł sukces w bardzo młodym wieku, do tego zarobił masę forsy i zyskał popularność. Niestety często sława ma wysoką cenę...

Liam Payne w ostatnich wywiadach mówił o uzależnieniu od alkoholu, narkotykach, problemach psychicznych i w końcu myślach samobójczych.

Teraz dowiedzieliśmy się, że Liam Payne zagra w filmie, który opowie jego drogę do trzeźwości.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Liam Payne zagra w filmie o alkoholikach

Były członek One Direction wystąpił w podcaście Diary of a CEO. Wyjaśnił tam, że przez cała swoją karierę bardzo dużo pił. W końcu wziął udział w programie uzależnień wraz z 46-letnim komikiem Russellem Brandem.

- Byli tam wszyscy, od strażników więziennych po byłych żołnierzy, listonoszy i śmieciarzy, ja i Russell.

Mówił wokalista.

Dowiedzieliśmy się, że Liam Payne zagra w filmie krótkometrażowym o alkoholikach. Co może zaskoczyć - będzie to komedia.

- Nie zamierzam ujawniać scenariusza… i jeszcze nie rozmawiałem o tym z Russem. Ale ja jestem jedną z postaci. Jestem podekscytowany filmem. Pokazałem to jednej z moich przyjaciółek i dużo się śmiała.

Dalej Liam Payne wrócił wspomnieniami do czasów, gdy zauważył, że nadużywał alkoholu i postanowił z nim skończyć.

- Kiedy wyszedł Strip That Down, bałem się sukcesu prawie tak samo, jak porażki, co nie jest wygodnym miejscem do życia, ponieważ nie jesteś do końca pewien, co robisz. [...] Byłem w punkcie, w którym byłem zbyt młody, by przestać pić, co wywróciło moje życie towarzyskie do góry nogami. To było bardzo samotne...

Na szczęście Liam Payne trafił do ośrodka leczenia Focus 12, gdzie Russell Brand był sponsorem. Dziś muzyk ma swoje demony pod kontrolą. Trzymamy kciuki, żeby tak pozostało!

NAJNOWSZE