Liam Payne chwali się umięśnioną klatą! Jest HOT?

2019-11-12 16:02 kp
Liam Payne
Autor: Instagram/ Liam Payne

Liam Payne wie, że choć w karierze muzycznej najważniejszy jest talent, odrobina autopromocji jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła ;) Dlatego też piosenkarz chętnie lansuje się na branżowych imprezach i wrzuca na Instagram gorące fotki, które sprawiają, że jego fanki z jeszcze większą niecierpliwością czekają na jego debiutancką płytę.

Liam Payne potrafi podgrzewać atmosferę! Piosenkarz już oficjalnie odlicza dni do premiery swojej debiutanckiej płyty - tę zapowiedział na 6 grudnia 2019. Wraz z nim na wydanie albumu czekają tysiące fanów, którzy przez trzy lata solowej działalności kibicowali mu w jego poczynaniach.

W nagrodę Liam Payne dzieli się ze swoimi wielbicielami regularnie kolejnymi, gorącymi zdjęciami. Po ostatniej, mega seksownej sesji dla Hugo Boss, w której Liam Payne wystąpił zupełnie nago, przyszedł czas na sesję z siłowni.

>> Nagi Liam Payne w reklamie Hugo Boss! "Nakręciliśmy soft porno"

Liam Payne topless na siłowni

Liam Payne pokazał na Instagramie relację ze swojej ostatniej wizyty na siłowni i trzeba przyznać, że efekty jego pracy nad sylwetką są imponujące. Na filmiku widzimy, jak piosenkarz dźwiga ciężary, a na fotce możemy już w pełnej krasie podziwiać jego umięśnioną klatkę piersiową. I pomyśleć, że Maya Henry ogląda to teraz na co dzień...

Jesteście fanami Liama Payne?

NAJNOWSZE