Miley Cyrus i Cody Simpson wystąpili razem z jej tatą na imprezie świątecznej! [WIDEO]

2019-12-14 10:13 nk
Miley Cyrus, Cody Simpson i Billy Ray Cyrus
Autor: www.instagram.com/angiemsimpson

Jak Cody Simpson dogaduje się ze swoim potencjalnym przyszłym teściem? Śpiewająco! Udowodnił to podczas imprezy świątecznej fundacji Miley Cyrus, Happy Hippie! Wszyscy troje zaszczycili podopiecznych organizacji swoją obecnością i zaśpiewali razem między innymi hit Billy'ego Raya Cyrusa, Old Town Road. To pierwsza okazja, by zobaczyć TAKI tercet!

Miley Cyrus i Cody Simpson tworzą naprawdę zgrany związek. Para jest razem od początku października i chętnie dzieli się skrawkami wspólnego życia w mediach społecznościowych. Dotąd jednak w mediach już pojawiały się jedynie wzmianki na temat tego, jak Cody dogaduje się z rodziną swojej dziewczyny. Teraz w końcu możemy zobaczyć na własne oczy, jak świetnie Australijczyk wtopił się w specyficzny klimat Cyrusów!

Miley Cyrus, Cody Simpson i Billy Ray Cyrus w tercecie!

Miley Cyrus od kilku lat prowadzi swoją Happy Hippie Foundation, która pomaga obecnie 1400 bezdomnym młodym ludziom w Hollywood. Piosenkarka co roku organizuje świąteczne spotkanie dla podopiecznych swojej organizacji. W tym roku taka impreza odbyła się 13 grudnia, a uczestników czekała na niej nie lada niespodzianka!

Otóż na świątecznym party artystka pojawiła się z dwoma swoimi ukochanymi mężczyznami. Jakby tego było mało, Miley Cyrus, Cody Simpson i Billy Ray Cyrus zaśpiewali razem ze współbiesiadnikami! Panowie wyciągnęli swoje gitary i wkrótce w pomieszczeniu rozbrzmiał hit Old Time Road!

Zobaczcie sami! Czy to nie najlepszy dowód na to, że Cody Simpson idealnie pasuje do rodziny Cyrusów?

NAJNOWSZE