Liam Hemsworth i Gabriella Brooks razem! Liam pokazał wspólne zdjęcia na Instagramie

2021-06-11 7:45 kp

Choć Liam Hemsworth i Gabriella Brooks spotykają się od końca 2019 roku, dotąd mogliśmy zobaczyć ich razem wyłącznie na kilku zdjęciach zrobionych im przez paparazzich. Po trudnym doświadczeniu rozstania z Miley Cyrus aktor bardzo chroni swoją prywatność. Najwyraźniej jednak uznał, że nowy związek może uznać za poważny i pewny i pokazał pierwsze zdjęcia z ukochaną na Instagramie!

Po rozstaniu z Miley Cyrus Liam Hemsworth uciekł od amerykańskiego showbiznesu tak daleko, jak to tylko możliwe - do rodzinnej Australii. Gwiazdor potrzebował czasu, by przystosować się do roli singla, jednak szybko wokół niego zaczęły się kręcić kolejne piękności. Jego serce zabiło szybciej dla Gabrielli Brooks, z którą spotyka się od końca 2019 roku.

Aktor zapewne długo zastanawiał się, czy to może być coś poważnego. Rozstanie z Miley Cyrus po dziesięciu latach związku i ośmiu miesiącach małżeństwa było dla niego szokujące. Początkowo liczył na wsparcie swoich bliskich, jednak stopniowo to Gabriella stawała się dla niego najbliższą osobą. Nauczony doświadczeniem Liam Hemsworth nie chwalił się jednak w sieci swoją nową relacją. Aż do teraz!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks razem

Liam Hemsworth opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z ostatniej gali charytatywnej, na której towarzyszyła mu jego nowa ukochana. To pierwszy raz, gdy dziewczynę możemy zobaczyć na jego profilu. Gwiazdor pokazał dwie fotki - pierwszą, do której zapozował z Chrisem Hemsworthem i Elsą Pataky, i drugą, już przy stoliku. Gabriella Brooks wybrała tego dnia elegancką, czarną suknię do ziemi z głębokim dekoltem.

Dla fanów Liama Hemswortha zapewne widok innej kobiety u jego boku może być jeszcze przez dłuższy czas zaskakujący. Najważniejsze jednak, że aktor odzyskał spokój - jak donosili już dawno jego znajomi, dla niego etap związku z Miley Cyrus jest już ostatecznie zamknięty.

Jak Wam się podoba jego nowa dziewczyna?

NAJNOWSZE